Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bynajmniej ;) ale fakt faktem, pewność bijąca z tamtego postu, że to niechybnie zła administracja ukarała biednego Pawła poprawia humor ;)

 

eeee Piotrek, raczej spodziewałem się odpowiedzi w stylu: "Zrzekł się Mastera na poczet... (to wpisać nicka kolejnego w kolejce)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze! serce prawie mi stanęło ale... nie, nie mam bana :shock:

widać, odwilż idzie :song: :song:

Laga miałem :song::song:

 

A w temacie: nauki przedmałżeńskie :shock:

Kilka kwiatków:

Kobieta i mężczyzna się różnią, kobieta wszystko zaczyna i nic nie kończy. Wniosek? To jej wina, że mąż jest wkurzony bo jak wraca do domu i widzi, że zrobiła pranie ale go nie powiesiła to może być zły:)

 

Najskuteczniejsza antykoncepcja- kalendarzyk. Badania o skuteczniejszych metodach to kłamstwo.

 

Cnota to wkład to związku jak majątek do firmy.

 

Jak kobieta się zestresuje to może się tak zacisnąć na sprzęcie, że nam odpadnie.

 

Należy sobie robić dobrze nawzajem.

 

Orgazm przeżywać wolno tylko w pochwie. Zawsze, inaczej mordujemy i jesteśmy źli.

 

 

 

 

Reszty nie pamiętam, coś czytałem:) Ale kolejne 4 spotkania będą ciężkie. Chce ktoś iść na jedne bo mi nie pasuje akurat?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.