Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
W piątek zeszły tankowane za 580zł, zrobione 600km, rezerwa, w sobotę kolejne tankowanie za 250 , zrobione ok. 300km i znowu rezerwa :dontknow: Jak żyć :cry:

PS A kiedy pomyslę ile to litrów sonaxa :D

 

Jeśli te wyniki Cię tak przerażają to może trzeba było kupić coś bardziej ekonomicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było moje auto, to bym już dawno sprzedał ;) Na szczęście śmigam nim tylko chwilowo, więc jakoś przeboleję. Sam poluję na jakieś miejsce pierdzidełko najlepiej z małym dieselkiem. Dywaniki dawno wlałem już do baku :D Pół roku wytrzymam z pustym portfelem jakoś :evil: A miał palić 5 literków :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w 90tce

 

Miałem na myśli jak na XC90, jeździłem D5 185 KM i szczerze mówiąc było mocno średnio, albo inaczej - męczyła by mnie jazda taki autem.

 

Tak samo jak V70 III 2.4D 163 KM, chociaż tu było bez męczarni, ale i bez rewelacji.

 

Moim zdaniem jedzie dopiero D5 215 KM BiTurbo.

 

Za to benzyna 2.5T jeździ bardzo przyzwoicie.

 

Nie pamiętam dokładnie, ale jest coś ok. 230/470 coś około. Jednak to wciąż mało i do takiej budy przydałoby sie 300+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O królu... W zeszłym tygodniu dzwonię do Netii, bo w umowie mam net 6Mb i było OK, póki z dnia na dzień ledwo potrafił mi do 4,5Mb się wkręcać. Mieli tak zrobić żeby było stabilne 6, a dali dziś mi 10. A rok temu już nie raz to przerabiałem, że przy tej prędkości net m się rozłącza i w tym przypadku to samo. Okazało się, że niby ja tydzień temu chciałem włączyć 20Mb :wallbash: I teraz mają 48h na przywrócenie mi tych 6 :wallbash:

 

Przerabiałem to samo rok czy 1,5 temu. Wszelkie nety typu ADSL mają prędkość DO np.6mb/s. Każą zrobić ci test na speedtest.pl i po teście podajesz im numer testu,na tej podstawie oni weryfikują czy mówisz prawdę,bo mają podgląd do przeprowadzonego testu.Jak dobrze pamiętam to przy 6mb/s masz mieć gwarantowane chyba 1mb/s,jak jest poniżej tej wartości to zgłaszają usterkę i mają coś z tym zrobić.Jak jest powyżej to mówią że sieć jest przeciążona i tyle.W umowie masz DO 6mb/s,DO 50mb/s itp.

I faktycznie,jeśli miałem poniżej to potem naprawili tak że zawsze miałem tą min. prędkość,ale w godz.szczytu nigdy nie miałem max.,czy nawet średniej.Tak jak teraz na 20mb/s mam ok.16mb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że w umowie jest zapis do __ Mb/s, jednak z doświadczenia wiem, że w 90% przypadków jest to rzeczywiście ta maksymalna prędkość. Osobiście nie spotkałem się z tym, żeby internet 6Mb/s działał wolniej niż 5,7Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, wiem, że tam jest "do", ale skoro przez dwa lata miałem równe 6Mb rzeczywiste, to czemu mam mieć ledwo 5? Uroiło się coś, że chciałem 20 i problemy. Co dziwne, teraz net działa cacy i mam te 10Mb. Dziwne to strasznie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankowane za 580zł, za 250.......

 

Pół roku wytrzymam z pustym portfelem jakoś

 

Wychodzi, że miesięcznie wydajesz na paliwo kilka tys zł - oczywiście nic mi do tego, nawet trochę zazdroszczę, ale skoro pytałeś o dywaniki z alegro za 6 dych do nowej BMW "7", to ja zapytam: ktoś Ci postawił to pod domem i kazał jeździć, czy to forma kary? przegrany zakład? Dostałeś za długi i musisz jeździć tym co jest, póki nie znajdziesz kupca? :dontknow:

 

Wybacz ten jakby nie patrzeć "atak", ale wgniatają mnie w ziemię takie problemy ludzi z samochodami w cenie mieszkania.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, jaka tam cena mieszkania, toż to mu już 2, albo i 3ci rok leci, sprawdź na allegro po ile chodzą, to sam się przekonasz, ze ma wartość taką jak i Twój RS ;) Samochód na firmę kupił mój ojciec, jako, że mieszka w Berlinie i auto stało pod blokiem większośc czasu jakiś miły osobnik podpisał się kluczem na boku i poprzecinał opony. Dlatego ojciec wpadł na pomysł, żebym przygarnął auto dopóki nie znajdzie sobie garażu co mi w sumie było na rękę, bo przesiadka z a6 c5 na 7mke to jednak coś. Nie spodziewałem się jednak takiej różnicy w spalaniu, a dywaniki chciałem kupić takie, na jakie mnie stać ;)

Nie martwcie się, nie jestem snobem, który kombinuje jak zaoszczędzić na wszystkim i tankuje rzepakowy :evil:

Dziwnie wyszło, bo faktycznie po moich wpisach można pomyslec, że szczędzę na autku a upycham kapuche po kieszeniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, jaka tam cena mieszkania, toż to mu już 2, albo i 3ci rok leci, sprawdź na allegro po ile chodzą, to sam się przekonasz, ze ma wartość taką jak i Twój RS ;) Samochód na firmę kupił mój ojciec, jako, że mieszka w Berlinie i auto stało pod blokiem większośc czasu jakiś miły osobnik podpisał się kluczem na boku i poprzecinał opony. Dlatego ojciec wpadł na pomysł, żebym przygarnął auto dopóki nie znajdzie sobie garażu co mi w sumie było na rękę, bo przesiadka z a6 c5 na 7mke to jednak coś. Nie spodziewałem się jednak takiej różnicy w spalaniu, a dywaniki chciałem kupić takie, na jakie mnie stać ;)

Nie martwcie się, nie jestem snobem, który kombinuje jak zaoszczędzić na wszystkim i tankuje rzepakowy :evil:

Dziwnie wyszło, bo faktycznie po moich wpisach można pomyslec, że szczędzę na autku a upycham kapuche po kieszeniach :D

v8 czy v12? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP Dats rajt :-]

Śmieszne, ale r6 diesel :D 730d ;) Nie wiem skąd to spalanie, kulam się jak ostatni emeryt i pokazuje 13-14l :o Co ciekawe w Niemczech nie mogłem przekroczyć 11, on chyba czuje że nie jest u siebie :idea:

Damn takie spalania :shock:

e65 była oszczędniejsza. 730d w trasie wawa-mazury zrobiłem w 2,5h(270km),przy 9l :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.