Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kama, Ja mam 115kg i 198cm więc o sieciówkach mozna zapomnieć :mrgreen:

 

E panie, toć ja mam prawie takie same parametry (wzrost identyko) i w C&A spokojnie się ubieram ;)

Za to moje porowerowe nogi pozwalają tylko na spodnie od chinoli, po 1425 przymiarkach coś znajdę :D

 

A co do pasowania się do samochodów to w 126 p lewarek miałem po wewnętrznej stonie prawego kolana :D Do mx5 też wsiadłem. I tyle. Metra bym nie ujechał :D

 

EDIT: z mx5 wysiadałem identyko jak Jeremy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, z Twojego podwórka. U nas w 2.0 wytrzymały 45kkm, tarcz do 60kkm nie dotknęliśmy :mrgreen:

 

Ale z opowiastek serwisantów Hond : w UFO 2.2 ( z uwagi na ciężkiego diesla ) rekordzista po 7kkm przejechał po klocki. Przy zmianie tarcz (20) był już na trzecim komplecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

geno, bez wątpienia sporo zależy od twardości klocków i pewnie coś tam od stylu jazdy :song::song::P

Ja wymieniam przód i tył razem co max 25 tyś km. Za to tarcze mam od nowości - 110 tyś km i jeszcze jeden komplet klocków przeżyją bez problemu :)

Accord w bęnzynie ciężki nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale to nie koniec świata ;)

 

 

no świat się nie zawalił... tylko, że zależało mi na tej robocie...

 

chyba trzeba będzie spróbować sił we własnym zakresie... mam obiekt do nauki, który stoi już chyba ze 3 miechy, więc jak coś pójdzie nie tak to nie będzie szkoda. tylko trzeba dokupić parę zabawek 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.