Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LoozaQ, rozpier...iłeś system... :lol: :lol: :lol:
:lol: Ukradło mi parę beztroskich minut :D (do końca miałem nadzieje...) :D

 

Jest dobra atmosfera na forum, nawet z paczkomatów zrobi się dobra zabawa :good:8-)

 

A przecież to temat "Co mnie dziś wkurzyło?" :kox:

 

no właśnie wkurzyła mnie ta cholerna żółta paka, którą odebrała przed końcem. ja rozumiem sumienność i zaangażowanie w pracy ale kurna BEZ PRZESADY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutwa, ktoś nie domknął drzwi od łazienki

 

Ja kilka razy tak przywaliłem :zly:

 

Zawsze zostawiam drzwi otwarte, wszędzie - prócz wejściowych.

 

I po mieszkaniu chodzę po ciemku, nie sprawia mi to żadnego kłopotu a w środku nocy światło razi w oczy :D

 

I jakieś bydle ostatnio zostawiło drzwi na wpół otwarte - guz jak cholera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mówię, że kupuję za swoje i uj im do tego :D jeden zbiera figurki, drugi przepije, a trzeci kupi coś do samochodu. Gorzej przekonać żonę, ale na to też jest sposób. Nie czepia się jak wydam na nią podobną kwotę do tej, wydanej na wóz :mrgreen: inaczej tylko zatyczki do uszu kupić :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czyli lepiej się nie żenić ? :D Ale najgoresze jest to ,że inni nie wiedzą co to takiego detailing i nie potrafia zrozumiec ile nam to daje radochy...

 

jak ojciec wędkarz, to zawsze możesz mu powiedzieć po co tyle wydaje na wędki czy inne gadżety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.