Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rychu, naprawy to prawda, opony miałem od wiosny więc są nowe ale 100 km to sciema. co do tdci to nie chodziło mi o awaryjność bo nie mialem z nim większych problemów poza drobnymi naprawami, które były tanie i nie powodowały odstawienia auta na dłuższy czas niż 1 dzień do mechanika, wkurzała mnie ogromna turbo dziura, silnik jechał dopiero po przekroczeniu 2 tys, więc zagapienie się na światłach równało sie z żółwim rozpędzaniem na jedynce- potem już było dobrze tylko go trzebabyło na obrotach trzymać. Przy mojej jeździe palił koło 7, w trasie mniej, w zimie kolo 8. odkad mam fieste pali mi kolo 8 PB, wiec przy obecnych różnicach w cenie ON iPB to różnica w kosztach utrzymanie niewielka, a póki co użytkowanie benzynowego silnika zaczyna mi sie podobać.

Co do opisu wnętrza to lekko przesadzili bo dopiero miałem się zająć nim z kolegą bo sam nie mam odkurzacza piorącego ale jakoś tak zleciało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polska ?? a za granicą ptaki mają korki w d...ch ??

może tam ptaszyska są bardziej kulturalne, bo ja parkuję przed firmą na otwartej przestrzeni, a te stworzenia w locie robią i akurat na dach lub maskę, nigdy na szybę :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem piękne auto, 150km, 6biegów, wentylowana alcantara, ogólnie pełna opcja. Wieczorem miałem podpisać umowę, ale popołudniu ktoś kupił :cry:

 

dlaczego nie zostawiłeś zaliczki?? możesz zdradzic za czym się rozglądasz ? bo ciekawie to brzmi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tam ptaszyska są bardziej kulturalne, bo ja parkuję przed firmą na otwartej przestrzeni, a te stworzenia w locie robią i akurat na dach lub maskę, nigdy na szybę :x

 

tak przewaznie jest ze robia na maske albo na dach, ale ostatnio tak mi narobil na boczna szybe ze splynelo pod uszczelke a reszta na i potem na drzwi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem piękne auto, 150km, 6biegów, wentylowana alcantara, ogólnie pełna opcja. Wieczorem miałem podpisać umowę, ale popołudniu ktoś kupił :cry:

 

dlaczego nie zostawiłeś zaliczki?? możesz zdradzic za czym się rozglądasz ? bo ciekawie to brzmi :good:

 

Alfa 147 MJTD 16v. Mówi sie, że fiatowski 1,9 to dobry silnik.

4-5 letnie auto w cenie 10letniego niemca.

 

Auto sprzedawało sie miesiąc, pomyślałem, że i jeszcze jeden dzień wytrzyma, jak już sie zdeklarowałem sprzedawcy.

 

Cóż rozglądam sie za kolejną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons, póki co gość ma wyłączony telefon...

edit: Hm. Wpisałem jego adres w Google i wyskoczyła mi firma rodziców zarejestrowana na adres domowy.

No to telefonik, przedstawienie sprawy. W tle tylko słyszałem "Robert, ktoś do Ciebie... Ty telefonów nie odbierasz to teraz Ci na domowy dzwonią".

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, gośćiu proponuje albo odesłanie i zwrot kosztów, albo zaproponował, że kupi mi oryginalne szkło europejskie. Oryginalne w sensie Boscha. Lustro i tak mam z potłuczonego reflektora, więc przystałem na to.

Poza tym poprosiłem go o mailowe potwierdzenie sprawy i póki co nie robie żadnych ruchów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.