Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wrażenie, że polowanie na kierowców przybiera coraz większego rozmachu... Byłem ostatnio na drogówce w kinie (polecam) i wracałem o 23 z Rzeszowa do domu i na trasie było 3 patrole z radarami... Pamiętam w 2008 roku śmigałem tą trasą na uczelnie i patrol to była rzadkość i ani jednego mandatu przez 2 lata posiadania szybkiego wozu. Teraz to chyba byłoby niemożliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie dawajcie im zarobić to nie będą stac i czekać ;)

Tiaaa

Jak dziś jednych mośków mijałem to już zbliżając się (widziałem, że tam stoją) widziałem, że już się na mnie z suszarą zasadzali, więc na szybko ograniczenie +-3kph.

Gdy byłem na ich wysokości, to widziałem jak rozkładał bezradnie recę z suszarą i lizakiem, a z jego ruchu ust można było wyczytać tylko takie słowo, okreslające bardziej wulgarnie "leśnego ssaka" :kox::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We mnie zawsze celują jak mam pedał od hamulca w podłodze, zawsze za późno usłyszę na radiu ze stoją :D

Ciastek - bo Twoja julia to taka ściągająca wzrok ;)

 

Ale fakt, coś ostatnio im się porąbało, bo na trasie na Sochaczew latały dzisiaj dwa nieoznakowane a w Bramkach stała suszarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tfelek ...zaprawiony w bojach na S8 mieszacz/racer dał się złapać..... :idea::/ Jak żyć w tym kraju? :dontknow:

 

A no Pawle , Jechali za mną 2 światła a że mijałem Auta dośc szybko zmieniając pasy to na prostej mnie dojechali , Ale pani powiedziała ze ciężko było mnie dogonić miedzy Autami :) i przez to nie mogli zmierzyć prędkości a jak ich zauważyłem i zacząłem hamować to miałem 114km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, widzę, że jest mniej moralizatorów na forum. jak ja kiedyś wrzuciłem film gdy mi facet ze stopa wyjechał i jechałem około 100km/h to psy na mnie wieszali, że tak szybko bla bla bla. a do Ciebie sie jeszcze nikt nie przyczepił.

albo sie boją albo odpuścili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, widzę, że jest mniej moralizatorów na forum. jak ja kiedyś wrzuciłem film gdy mi facet ze stopa wyjechał i jechałem około 100km/h to psy na mnie wieszali, że tak szybko bla bla bla. a do Ciebie sie jeszcze nikt nie przyczepił.

albo sie boją albo odpuścili :D

Jeździłeś za kierownicą po Warszawie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, a nie masz poczucia, że trochę przeginasz ? Prawie 120 na 50. Ja tam moralizował nie będe. KLIK

. Oni też mieli około 120, też podobno wyprzedzał, kierowca cały, a mój kolega z podstawówki na fotelu pasażera nie żyje. Fakt wszyscy byli pijani. Nie bierz tego do siebie, ja też nie przestrzegam zawsze 50 bo w Warszawie inaczej się nie da. Nie zrób sobie lub jescze gorsze komuś krzywdy. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegieciem to jest ograniczenie do 50km/h w takim miejscu jak 3 pasy itp.

A co do Twoich kolegow.To sorry-sam sobie jest winien i mi go nie szkoda...

Auto i alkohol jakos nie ida w parze...

 

mam dokładnie takie samo zdanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, nie pije do jazdy tfelka, bo 3pasy to 3pasy :P mówie tylko zachowaniu forumowiczów typu "teren zabudowany to tylko 50!" którzy nie rozgraniczają 2-3pasmówek, na których bezpiecznie można jechać z większa prędkością ;)

 

jmajka, to nie osiedlowa droga ;) po jednej stronie pola i skład budowalny, po drugiej 3domy, dalej 2sklepy :P

najciekawsze jest to, że wielu jeździ tam szybciej niż ja wtedy, a od 4lat nie było tutaj żadnego wypadku, ani potrącenia. ot taki system gdzie piesi wiedzą, że kierowcy zapitalają, bo ci piesi często są owymi kierowcami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 lat do tego parę piwek i ułan nieśmiertelny. Jak robiłem prawko mając 18 lat nie miałem nawet w mojej durnej jak na tamte lata bani takich pomysłów.

 

Szkoda rodziny która straciła bliską osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
tfelek, a nie masz poczucia, że trochę przeginasz ? Prawie 120 na 50. Ja tam moralizował nie będe. KLIK

 

Sorry, ale nie ma tutaj co porównywać ;) Jechałem dzisiaj tamtędy, jeżdze z resztą min kilka razy w tygodniu. Są niby dwa pasy, ale jest też przejście bez świateł...a Połczyńska to 3 pasmowy wlot do Wawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie osiedlowa droga ;) po jednej stronie pola i skład budowalny, po drugiej 3domy, dalej 2sklepy :P

najciekawsze jest to, że wielu jeździ tam szybciej niż ja wtedy

 

http://www.youtube.com/watch?v=U6fooZfTJTs&feature=youtu.be

 

Faktycznie prawie autostrada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, No, Połczyńska/Wolska to co innego. Wiem nie powinienem porównywać, ale po tym wypadku dzisiaj jakoś mi się tak samo skojarzyło. Widok tej E30 to nic przyjemnego, co nie zmienia faktu, że po pijanemu i z taką prędkością to kretynizm. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest społeczne przyzwolenie na nieprzestrzeganie ograniczeń prędkości, do póki nie wprowadzą drakońskich mandatów i surowych kar to nic się nie zmieni. W innych krajach dało się to wyegzekwować. Pomijam kwestię zasadności ustawienia wielu znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem siega glebiej. Jak mam jechac do krk zgodnie z przepisami to sorry,ale nie mam 10h na dojazd....

Zobacz,ze na zachodzie zeby zrobic srednia 90 km/h wystarczy jechac srednio 95km/h.A u nas??Trzeba gonic cała drogę 120km/h i wiecej,zeby taka srednia wyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.