Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator
Trochę ich pogięło...

 

 

"Trochę"...5 funciaków za miesiąc albo 15 za rok. Rozumiem branie hajsu za reklame od osób prowadzących sklep/usługi, ale jakoś nie widzi mi się to od zwykłych użytkowników :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek myslal o zalozeniu biznesu, wlasne ''studio detailingowe'' moze nie z rozmachem ale skromnie a tu najpierw SNB teraz jakies inne krzaki, jak zyc :kox:
owieraj ale zwykłą myjnie, nie znam nikogo z moich znajomych żeby narzekał na brak gotówki po otwarciu, tam gdzie pojawia sie usługa detailing ostatnio- narobisz sie a nie zarobisz, nie te czasy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick dokladnie, teraz jeszcze cos na grabowce powstaje, tylko ciekawe jak wszedzie z jakoscia, z tym Detailingiem wszedzie wyjezdzaja i ludzie sie nakrecaja i myla pojecia...

Jak masz konkurencję,bądź lepszy,ludzie sami przyjdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma myjnie i rozszerzył sobie zakres usług,jak ktoś chce mycie premium wyciąga 2wiadro,rękawicę merino,Ph neutral,na koniec wafel lub fluffy,cena x2 i jakoś zbyt wielu chętnych nie ma :D

To samo z wnętrzem,korektami,mało kto się decyduje na więcej jak UC na maszynie,taki rynek,aczkolwiek trafi się i gość,który chce wszystko full extra,to i cena wtedy extra,więc te podśmiechujki są co najmniej nie odpowiednie,bo ludzie próbują coś robić,a najłatwiej powiedzieć nie ma rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, ale patrząc na to co i jak tam się sprzedaje to chyba powinieneś porobić z 10 samplerków i tak go pogonić :-]:-]:P

 

 

W sumie... Jak Glasur idzie po 17 funciaków (pisane z pamięci, jak coś to przepraszam za pomyłkę) za 20 ml to podzielenie insignisa na małe słoiczki miałoby sens. Może dałoby się wysłać listownie, a wtedy to koszt 18 zł.

 

BTW. Evo - czy zakaz sprzedaży produktów w nieoryginalnych opakowaniach na naszej giełdzie spowodowany jest tylko (i aż) obawą przed zamienionym towarem czy są inne przesłanki? Bo w zasadzie i do oryginalnego baniaka czy butelki można wlać co innego jak się trafi jakiś nicpoń... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Evo - czy zakaz sprzedaży produktów w nieoryginalnych opakowaniach na naszej giełdzie spowodowany jest tylko (i aż) obawą przed zamienionym towarem czy są inne przesłanki? Bo w zasadzie i do oryginalnego baniaka czy butelki można wlać co innego jak się trafi jakiś nicpoń... :kox:

 

Też jestem ciekaw :)

 

Ostatnio kupiłem glass cleanera od megsa i w obawie przed administracją musiałem rozlewać i sprzedawać po rodzinie, a nie tutaj :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Evo - czy zakaz sprzedaży produktów w nieoryginalnych opakowaniach na naszej giełdzie spowodowany jest tylko (i aż) obawą przed zamienionym towarem czy są inne przesłanki? Bo w zasadzie i do oryginalnego baniaka czy butelki można wlać co innego jak się trafi jakiś nicpoń... :kox:

 

Też jestem ciekaw :)

 

Ostatnio kupiłem glass cleanera od megsa i w obawie przed administracją musiałem rozlewać i sprzedawać po rodzinie, a nie tutaj :-]

Każdy by chciał od razu być asem czarnego rynku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
czy zakaz sprzedaży produktów w nieoryginalnych opakowaniach na naszej giełdzie spowodowany jest tylko (i aż) obawą przed zamienionym towarem czy są inne przesłanki? Bo w zasadzie i do oryginalnego baniaka czy butelki można wlać co innego jak się trafi jakiś nicpoń...

 

 

Kto wie... :dontknow::D kto śledzi uważnie forum, ten pamięta conajmniej kilka dziwnych akcji z "chrzczonymi" produktami ;)

 

 

a w samplery nie chce mi się bawić, zarobek nie bedzie duży a co się nawnerwiam to moje. Koniec końców wykupię subskrypcję tam i opchnę tego Insignisa, bo tutaj tego nie widzę :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.