Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odebralem auto z warsztatu - maska i blotniki porysowane po myciu szmatą.

Szukam kogoś kto pomoże to wyprowadzić

 

po pierwsze sugeruję wpisać nazwę miejscowości z której jesteś a nie kod pocztowy bo nikt nie będzie się domyślał czy ma szansę ci pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprowadziła mnie z równowagi bezmyślność drogowców, deszcz który padał w nocy zamarzł i zrobiła sie szklana, centrum Krakowa a auto tańcowało jak baletnica do 3ki trakcji nie było...zero piachu czy soli...

 

Czemu każdy, którego dziś spotkam to narzeka, że ślisko w Krakowie? Jechałem nad ranem z centrum, alejami, wielicką, aż do wieliczki i ani razu samochód nie zaboksował kołami :o może takie dobre zimówki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem rano butelkę PB Wheel Cleanera na umywalce w łazience (miałem rano czas i myłem samochód), róznica temperatur i z butelki poprzez rozpylacz wylało się conieco. Problem tylko w tym, że to coś wyżarło szkliwo :mrgreen:. Piekna matowa plama :kox:. Jutro jadę kupić nową, próbowałem tlenkiem i filcem ale niestety du...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik odmówił "wspólpracy". :zly: . Zaczepiłem linkę do ojca samochodu,ale jak szarpneło, to urwało jej mocowanie, które chyba dość szczęśliwie przebiło tylko zderzak :zly::wallbash: ...uff dobrze,że nie szyba

 

071220111771.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.