Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

3.6.

Celem Transakcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Transakcji w kategorii „Wakacje” oraz Transakcji w kategorii „Motoryzacja” (serwis motoAllegro), w podkategoriach „Samochody”, „Motocykle”, „Maszyny budowlane”, „Maszyny rolnicze”, „Inne pojazdy i łodzie”, "Przyczepy, naczepy" oraz "Wózki widłowe", Transakcji w kategorii "Usługi" oraz Transakcji w podkategorii "Żywe zwierzęta" nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Transakcji nie są wiążące, a Transakcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.

 

czyli jednym słowem allegro umywa ręce...centrum sporów to nieporozumienie, kupiłem kiedyś lampe do auta- w aukcji podany był dokładnie mój model i rocznik oraz wersja auta, lampa przyszła od innej wersji oraz rocznika. Sprzedający umył ręce i tłumaczył że trzeba było zadzwonić. Założyłem spór na allegro i skończyło się tym że ja w odpowiedzi na negatywa też dostałem negatywa i zostałem z lampą zbierającą kurz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@micky

Potworna sprawa, każdy kierowca to widzi tylko nie GDDKiA. Ale jeżeli jest przyzwolenie na łapownictwo przy odbiorach to takie są efekty jak widzimy ostatnio na drogach. Ja np. bardziej teraz skupiam wzrok na dziury i aby nie uszkodzić zawieszenia a nie na to czy np. pieszy się zbliża do przejścia. Ale jak kogoś potrącę to będzie milion powodów że to moja wina a że droga jak ser i też się przyczyniła to już nikt nie napisze :/

Kasa na drogi idzie taka że powinny wytrzymywać temperatury -50 +100, bo technologie są dobre. Szkoda nerwów aby o tym gadać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, zejdz z ceny nawet do 14999 :-] a na miejscu powiedz mniej niż 30 nie sprzedam :D będzie nauczka :wallbash:

 

Nie rozumiem takich ludzi targujących przez telefon, po oględzinach zazwyczaj dowalą się do jakiejś pierdoły i nadal próbują zbijać cenę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego własnie powodu nigdy nie wystawiałem samochodów na allegro. Tylko tablica.pl lub otomoto. Po co sobie psuć nerwy jakimiś zwrotami prowizji czy tym podobnymi.

 

Co nie zmienia faktu, że przez sytuację opisaną przez gruby_RS, Polak to cwany lis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspektor GDDKiA: To musicie pismo wysłać wyjaśniające. Bo gdzie te zaniżone asfalty są?

Prezes PBDiM: No, nie z tej drogi wzięli.

Inspektor GDDKiA: Słuchaj, wszystko odkręcimy. Chyba nigdy nie było przypadku, że coś nie chciałem pomóc?

 

Ciekawe ile ta każdorazowa pomoc kosztuje :zly:

Nie ma to jak fucha urzędnika :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś wkurzył facet z psem sikającym na moje koło :x Zwróciłem facetowi uwagę, że nie szanuje cudzej własności itp na koniec wiąchę mu podesłałem bo się rzucał. Człowiek tu woski kładzie Qd pryska, opony nabłyszcza, a ci tu taki kutafon podejdzie i lu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem facetowi uwagę, że nie szanuje cudzej własności itp na koniec wiąchę mu podesłałem bo się rzucał.

 

Ale ludzie są beznadziejni, zamiast przeprosić bo pies naiskał na koło i odejść to sie jeszcze rzuca... Matoły :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy mijance z tirem dosłownie urwało i antenę od CB i poszła kij wie gdzie ale to nic, jadę dalej wkur....... swoim nowym 4 dniowym samochodem nagle znikąd leci kamień wprost na szybę czołową i jeb odprysk jak palec na wysokości wzroku. no idzie sie wkur............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy mijance z tirem dosłownie urwało i antenę od CB i poszła kij wie gdzie ale to nic, jadę dalej wkur....... swoim nowym 4 dniowym samochodem nagle znikąd leci kamień wprost na szybę czołową i jeb odprysk jak palec na wysokości wzroku. no idzie sie wkur............

nieszczęścia chodzą parami... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie dziś nie wkurzylo a wkur**lo ? Pieprzone pompowtryski w kochanym mondeo. Rano mialem zawieźć ojca do szpitala, wyjeżdżam dziadem a tu już suprise migająca kontrolka świec żarowych. Auto nie ma mocy, na luzie dodaje gazu pow. 1200 obrotów zaczyna sie dlawic. Eh trzeba będzie gdzieś podjechać i podpiac go pod komputer. . . Mam nadzieje ze to może filtr paliwa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzyło, tylko zaczyna drażnić:

 

Wszechobecne MIESZANIE

 

Coraz więcej osób zamiast napisać co/jak/gdzie użyło, co leży na lakierze, co daje efekt zaprezentowany na zdjęciu próbuje "mieszać"...

Nie wiem jaki to ma cel...

 

Przykład:

Temat z kopelkami... na pytanie "CO TO?"

odpowiedź:

Hmmm... na razie, to dopiero pierwsze samotne testy i chyba nie powinienem pisać co to :( .

 

 

Albo pamietam temat geno z jego scirocco i też nakładał "super ultra mega mieszadło", tylko chciał trzymać w niepewności troche... a taki byłem zniecierpliwiony, ze nawet nie zajrzałem 2gi raz do tematu...

 

 

Po co to? Nie można napisać "Stary to najzwyklejszy FK..." czy jakąś inną odpowiedź.

Pisania tyle samo.

 

A później problemy, że co 3 strony powtarza się pytanie "co leży na lakierze którego zdjęcie jest na 104 stronie? bo autor nie napiasł".

 

Jak tak dalej pójdzie to relacje w PSB będą wyglądały tak:

 

 

Mycie : Fajny szampon, na razie tajemnica bo testuję.

Suszenie : Genialna fibra - tylko nie chcę nic jeszcze na jej temat pisać.

Cleaner: świetny ale potrzymam Was w niepewności

Wosk : Magia - tylko chcę trochę zamieszać.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.