Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

najpierw idź zrób badanie - wydadzą ci zaświadczenie a później idź wymieniać dowód

 

A kojarzysz ile się teraz płaci za wymianę dowodu? Zaświadczenie już mam i muszę w tygodniu skoczyć do wydziału komunikacji, ale oczywiście trzeba się urwać z pracy bo do 16, a oni do 15:15 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A kojarzysz ile się teraz płaci za wymianę dowodu? Zaświadczenie już mam i muszę w tygodniu skoczyć do wydziału komunikacji, ale oczywiście trzeba się urwać z pracy bo do 16, a oni do 15:15 :thumbdown:

 

niestety nie wiem, do poszukania w necie bądź przez tel ci powiedzą. Mi się też skończył dowód, ale do października mam czas wszystko ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw idź zrób badanie - wydadzą ci zaświadczenie a później idź wymieniać dowód

 

A kojarzysz ile się teraz płaci za wymianę dowodu? Zaświadczenie już mam i muszę w tygodniu skoczyć do wydziału komunikacji, ale oczywiście trzeba się urwać z pracy bo do 16, a oni do 15:15 :thumbdown:

 

nowy dowód rejestracyjny to 60zł

 

[ Dodano: 3 Luty 2013, 20:52 ]

lekko poddenerwowała informacja że muszę zrobić przegląd w C3 żony a w dodatku skończyło się miejsce na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym...

a w dodatku musze jeszcze w tym padle wymienić rozrząd :wallbash:

 

najpierw idź zrób badanie - wydadzą ci zaświadczenie a później idź wymieniać dowód. Jak zrobisz to w tej kolejności, to w WK wbiją ci to badanie od razu do dowodu, a jak najpierw wymienisz, to wbiją ci datę obecnego badania a kolejną pieczątkę otrzymasz już po badaniu.

 

Tym samym będziesz miał już 2 pieczątki zamiast jednej

 

Swoop wiem, najpier diagnosta potem urząd :good: już się dowiadywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop wiem, najpier diagnosta potem urząd :good: już się dowiadywałem

 

ale po nowy dowód trzeba zasunąć do urzędu z blachami chyba bo wymieniają lepkę legalizacyjną .. .tak mi się cos kojarzy :o

 

Pani z którą rozmawiałem kazała przyjść tylko z zaświadczeniem o przeglądzie od diagnosty, kartą pojazdu i dowodem rejestracyjnym. wypełnić druczek, zapłacić chyba 55zł i czekać... o tablicach i nowej wlepce nic nie wspominała. jednak przed wycieczką do urzędu jeszcze raz zadzwonię i się upewnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś w zeszłym roku dziadek wymieniał dowód z 80 i nie musiał zmieniać tablic

 

No to jest nadzieja, bo to powoli rzadkie się staje, a Xsara od nowości w rodzinie więc byłby żal gdyby nagle musiała dostać nowe rejestracje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: Nie ma obowiązku zmiany tablic ze starych na nowe bez powodu. Stare nie tracą nigdy ważności.

ustawodawca nie nakazał wymiany, tylko wprowadził nowe. pewnie uznał, że stare same "wyginą".

 

dodam jeszcze, że dziś jestem sam na siebie zły. byłem wczoraj (w sobotę) na siłowni i jak głupi robiłem za dużym ciężarem. coś sobie w ścięgno zrobiłem i nie mogę lewej ręki wyprostować... a już wcześniej tak mi się kiedyś zrobiło - przechodzi po kilku dniach okładów z lodu. tylko nie wyciągnąłem nauki na przyszłość po pierwszych kilku razach. po prostu mam słabszy lewy biceps :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie w ścięgno zrobiłem i nie mogę lewej ręki wyprostować... a już wcześniej tak mi się kiedyś zrobiło - przechodzi po kilku dniach okładów z lodu.

Długo ćwiczysz? Tak mi się kiedyś dawno, dawno temu też robiło. Najbardziej właśnie ścięgna na początku bolą, teraz już większy cięzar nie robi na nich wrażenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chabsu, a mógł byś coś więcej napisać? Bo nie bardzo chwytam o co cho z tym luzowaniem. Masażysta jest konieczny, czy raczej lekarz?

Piszę prawą.

 

LoozaQ, nie widziałem tego, uśmiałem się w pracy jak zobaczyłem ;)

Ale i mój prawy i lewy wyglądają jak tego koleżki lewy. amator ze mnie, chodzę poruszać się, bo już nie to zdrowie ;) plecy bolą, dupa się zasiedziała na fotelu przed kompem i bęben rośnie...

 

bienek, no tak z rok ćwiczę, ale miałem przerwę ze 3 tygodnie i się szarpnąłem na ciężary, to mam za swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop wiem, najpier diagnosta potem urząd :good: już się dowiadywałem

 

ale po nowy dowód trzeba zasunąć do urzędu z blachami chyba bo wymieniają lepkę legalizacyjną .. .tak mi się cos kojarzy :o

 

Pani z którą rozmawiałem kazała przyjść tylko z zaświadczeniem o przeglądzie od diagnosty, kartą pojazdu i dowodem rejestracyjnym. wypełnić druczek, zapłacić chyba 55zł i czekać... o tablicach i nowej wlepce nic nie wspominała. jednak przed wycieczką do urzędu jeszcze raz zadzwonię i się upewnię.

 

W zeszlym roku przy wymianie dowodu obowiazkowo trzeba bylo przyniesc tablice rejestracyjne(czyste, bo pani sobie raczki pobrudzi i nie przyjmie :P). I trwalo to u mnie caly jeden dzien, wiec jezdzilem bez tablic na aucie. Teraz wiem, ze wymieniaja naklejki(daja do reki i sam wymieniasz) i daja dowod tymczasowy od reki, zeby nie jezdzic jako cichociemny przez caly dzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biszkopt lekarz kaze Ci smarowac fastumem, raczej ogarniety masazysta albo badziej fizjoterapeuta, i nie zapominaj o rozgrzewce i stretchingu po treningu ;) i pizgaj zelastwa z glowa, bo ała mozna sobie zrobic szybko, ale zeby wrocic do sprawnosci jest dluzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.