Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Na innych forach detailingowych też o tym głośno :

 

http://www.detailingbliss.com/forum/auto-bliss/32744-massive-crash-japan-8-ferraris.htm

 

ale jeden komentarz w szczególności "made my day" :D

 

 

Well that sucks at least it took at out prius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczelnia...

Zaniosłem sprawozdanie na laborki.

"Panie studencie, wróć"

Co się stało?

"Tutaj nie ma pan rysunku technicznego, to miał być rysunek, to jest rysunek?"

A nie miał być szkic?

"Nie nie, rysunek, tak sie umawialiśmy."

Dobra, to Pan mi to da, ja szybko narysuje jak pan chce i będzie si, jest z tyłu miejsce.

"A co to za skreślenie?"

Pisałem od ręcznie to jest skreślenie, już nie przesadzajmy. Proszę zobaczyć na dobre wnioski"

"Nie ważne..." "A to jest opis metody?"

Tak, coś jest tu źle?

"Tu wszystko jest źle, to w ogóle nie jest opis"

Nie rozumiem?

"Proszę zrobić od nowa"

:zly:

A jeśli przyczepił się do opisu metody, który przepisałem z ksiązki to jest skończonym kretynem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś szuka samochodu na lato :)

http://www.groupon.pl/deals/warszawa/lo ... _338&a=397

żadna promocja, przed gruponem to auto kosztowało 163 tys wiec ściema aż sie patrzy, zresztą ja od jakiś 3 miesięcy przestałem wierzyć w gruponopodobne serwisy bo parokrotnie złapąłem na ściemnianiu w cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spierdzielil mi sie rozrusznik - nie kręci jedno cyka. Na domiar złego zdechł mi na stacji benzynowej. W końcu wystartował ale i tak trzeba go naprawić. :wallbash:

 

na bank elektromagnes w rozruszniku

w Maluchu jako awaryjne narzędzie u mojego ojca stosowało się rączkę od zmiotki żeby pchnąć elektromagnes i wtedy zapalał :mrgreen: spróbuj :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzi sobie taka pani w futerku przed kompem, sprawdza pocztę a tam email z groupon, wchodzi, patrzy "o jaki śliczny samochód! i to w promocji! muszę go mieć!" i bach za telefon "kochanie kochanie! bo wiesz, jest taka super oferta na taki sliczniusi samochód! zaraz Ci przesle informacje na email, prosze prosze, prosze kup mi kup!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Piotrek to nie chodzi o to, założę się że czasopisma branżowe złapią się na ten chaczyk. Będą pisać o tym jak to firma Lotus promuje się za pomocą Grupona. W każdym bądź razie cel zostanie osiągnięty.

Zyskają darmową reklamę.

 

Wiem, odnosiłem się do sensu i prawdziwości oferty w odniesieniu do wypowiedzi kolegi nad Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
http://kontakt24.tvn.pl/temat,wbil-sie-w-barierki-sportowym-lotusem,158570.html

na mniejszą skalę niż w Japonii, ale też szkoda

 

 

Właśnie znalazłem reszte zdjęć z wypadku, kierownik moze mówić o spoooooorym szczęściu :shock:

 

 

lotus-elise-club-racer-089ae0eda38b82af75427a02d00d7c2ed33aeb3e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.