Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od jakiegoś czasu obserwuje ciekawe zjawisko...

Przynajmniej raz w tygodniu na ul.Żołnierskiej na przeciwko auto serwisu zjawiają się panowie pomarańczowym Lublinem łatający ciągle tą samą dziurę,czasami zdarzy im się częściej ją odwiedzać.

Ich praca polega na wysypaniu z wora zimnego asfaltu udeptaniu kaloszem następnie wsiadają do owego vana i przy jego pomocy ubijają zasypaną dziurę jeżdżąc kilka razy do przodu i do tyłu po czym odjeżdżają lub jak im się naprawdę chcę to przenoszą się do kolejnej dziury nie opodal ronda gdzie ponawiają czynność i odjerzdżają.

Dziś przeszli samych siebie przyjechała jedna ekypa załatała ową dziurę koło serwisu w sposób wyżej opisany po czym odjechali,za jakieś 3 godziny przyjechała kolejna ekypa do dziury obok ronda zasypali i pojechali po kolejnych 2 godz przyjechała ekypa która powiesiła znak informujący o nierównościach.

Od dobrych 2 miesięcy nagrywam ich poczynania jak zbiorę materiał to zlepię filmik.

Ja się ku**a pytam gdzie idą pieniądze na remonty dróg i jaki matoł tym zarządza?

Dziś cudem uniknąłem wjechania w 3 pokaźnych rozmiarów wyrwy oraz podmmytą studzienkę :shock:

Rok temu próbowałem wyciągnąć odszkodowanie za wystrzeloną oponę mimo tego że była policja na miejscu i tego że odpowiednio to udokumentowałem nie odzyskałem 300 zł w odpowiedzi dostałem pismo że akurat dwa dni przed uszkodzeniem dziura była naprawiona więc nie możliwe było żebym w nią wjechał :shock:

Uświadomiłem sobie że z je**nymi urzędasami się nie wygra i musiałem pokryć koszt opony :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja kotka! No nie mogę dziada oduczyć siedzenia na samochodach! Podobno zapach cytrynowy odstrasza koty, czy jest jakiś QD albo inny produkt który pachnie mocno cytrynowo tak żeby kot nie właźił na auto? Chyba że pozostaje tylko zakup odstraszacza na koty :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja kotka! No nie mogę dziada oduczyć siedzenia na samochodach! Podobno zapach cytrynowy odstrasza koty, czy jest jakiś QD albo inny produkt który pachnie mocno cytrynowo tak żeby kot nie właźił na auto? Chyba że pozostaje tylko zakup odstraszacza na koty :dontknow:

 

Psiknij Sonaxem.... ześlizgnie się sierściuch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek. to są doraźne prace, tymczasowe załatanie, abys własnie nie stracił drugiego kompletu opon :) . Pogoda nie pozwala na poprawne załatanie dziury, aby wytrzymała ona dłużej niz tydzień. Zarządca drogi na pewno ogarnie to na wiosne i bedzie łądna łatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastek, szkoda nerwow i czasu. Istnieje cos takiego jak regres tzn ze ubezpieczyciel AC wyplaca odszkodowanie i kase sciaga dalej ale nie wiem dokladnie jak to dziala.

 

Nie mówiłeś, że z regresu robiłeś ;)

myślałem, że po prostu sobie darowałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastek, szkoda nerwow i czasu. Istnieje cos takiego jak regres tzn ze ubezpieczyciel AC wyplaca odszkodowanie i kase sciaga dalej ale nie wiem dokladnie jak to dziala.

 

Nie mówiłeś, że z regresu robiłeś ;)

myślałem, że po prostu sobie darowałeś ;)

 

Nie robiłem bo wartość szkody nie przekroczyło 500zł.

 

danielek. to są doraźne prace, tymczasowe załatanie, abys własnie nie stracił drugiego kompletu opon :) . Pogoda nie pozwala na poprawne załatanie dziury, aby wytrzymała ona dłużej niz tydzień. Zarządca drogi na pewno ogarnie to na wiosne i bedzie łądna łatka.

 

Chciał bym żeby tak było,w lato też można ich zobaczyć nie tak często ale są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandacik za zakaz zatrzymywania się i mega przykry "policjant" :wallbash:

Zagrożenie dla ruchu żadne, a znak stoi tuż za miejscami do parkowania - w tym samym pasie. Zatrzymałem się na minute, na awaryjnych, nie zdążyłem z auta wysiąść, ba! nawet silnika zgasić a już beczkowóz wielki po prawej i kiero wymachujący rękami - pokazuje żebym odjechał.. ok, kierunek w prawo, no ale nie mam gdzie odjechać bo zastawiła mnie kabaryna, pokazuje że muszą podjechać bo nie wyjadę inaczej (Golf nie ma funkcji JUMP :mrgreen: ) No ale inteligent musiał źle odczytać moje sygnały i podczas gdy otwierał drzwi od kabaryny zdążył tylko wykrzyczeć "POLICJA, proszę się natychmiast zatrzymać do kontroli" Dalej już nie było miło, zachowanie jak na funkcjonariusza publicznego 0/10. Negocjacje itp nie wchodziły w grę, tłumaczenia olewał patrząc w niebo. Miałem coś rzucić na odchodne ale się powstrzymałem. Ale on sam dla siebie jest bohaterem.. Nie nawidzę takiego czegoś, nie jestem czlowiekiem który pisze na murach hwdp i nie chodzę w bluzach JP, ale tego wyjątkowo nie znosze.. :? Myśli że na ulicy na służbie jest bogiem i każdy ma srać po spodniach na sam widok.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno mandacik od SM złapałem. Za to, jeżeli chodzi o policję to kilka tygodni temu spotkałem "odwrotność" Twojego. Myślałem, że za prędkość mnie zatrzyma bo był teren "zabudowany drzewami" i trochę przekroczyłem ale tylko dokumenty sprawdził, pogadał chwilkę i pożyczył szerokiej drogi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinek trzeba bylo mu odpalantowac "a zeby Ci zona murzyna urodzila" jak to bratr mojej lubej do egzaminatora na p[rawie jazdy powiedzial. A do polucjanta kiedys, tez takiego straznika teksasu "a czy zeby wstapic do policji to trzeba miec mature?" hahaha gosciu sie zagotowal ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.