Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Od 2:30 łeb nie tyle boli co nak****ia, aż musiałem żeżreć tabletki w nocy. Wstaje rano, łeb ciężki, myśleć się nie da. A za 3 godziny egzamin..

Też miałem ostatnio tak przez 3dni...przemęczenie,brak snu i ilość kofeiny w organizmie,trza odespać :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po co Wam temp. na plusie skoro wszystko zacznie od razu płynąć, ledwo wyjedziecie czystym autem i już będzie uwalone. Według mnie najlepiej jest takk do -5, można bez stresu wziąć wiadro z ciepłą wodą i na bezdotyku samochód umyć i mieć pewność że się szybko nie ubrudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze dzisiaj skradziono Audi A7, które w zeszłym tygodniu odebrał z salonu...wyszedł na 15 minut do sklepu. Przed świętami, innemu znajomemu skradziono A6 - żona przyjechała odebrać dziecko z przedszkola...Wychodzi na to, że najlepiej nic nie mieć, żeby nie mieć zmartwień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze dzisiaj skradziono Audi A7, które w zeszłym tygodniu odebrał z salonu...wyszedł na 15 minut do sklepu. Przed świętami, innemu znajomemu skradziono A6 - żona przyjechała odebrać dziecko z przedszkola...Wychodzi na to, że najlepiej nic nie mieć, żeby nie mieć zmartwień

Wiem,że to takie teorie spiskowe,ale niech policja zacznie od ASO,bo takie sprawy to śmierdzą grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze dzisiaj skradziono Audi A7, które w zeszłym tygodniu odebrał z salonu...wyszedł na 15 minut do sklepu. Przed świętami, innemu znajomemu skradziono A6 - żona przyjechała odebrać dziecko z przedszkola...Wychodzi na to, że najlepiej nic nie mieć, żeby nie mieć zmartwień

Wiem,że to takie teorie spiskowe,ale niech policja zacznie od ASO,bo takie sprawy to śmierdzą grubo.

 

Kiedyś autofus miał taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę mieć starsze dobre auto w mega stanie i wypasie (czyt.ok 2000r.) i mieć święty spokój, i też będę słyszał "ale fura" :P:D

Tyle że firma w tym roku szykuje dla mnie najnowsza MB A-klass to wtedy będę zmuszony jeździć nowym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze dzisiaj skradziono Audi A7, które w zeszłym tygodniu odebrał z salonu...wyszedł na 15 minut do sklepu. Przed świętami, innemu znajomemu skradziono A6 - żona przyjechała odebrać dziecko z przedszkola...Wychodzi na to, że najlepiej nic nie mieć, żeby nie mieć zmartwień

 

Lepiej mieć auto mniej "chodliwych" marek ;)

Możesz podać więcej szczegółów dot. kradzieży?

 

Ciekawi mnie jak sobie radzą złodzieje z nowymi autami. Czy mają tak kiepskie zabezpieczenia antykradzieżowe, że łamią je i odjeżdżają czy może biorą takie auta na lawete a później kombinują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze dzisiaj skradziono Audi A7, które w zeszłym tygodniu odebrał z salonu...wyszedł na 15 minut do sklepu. Przed świętami, innemu znajomemu skradziono A6 - żona przyjechała odebrać dziecko z przedszkola...Wychodzi na to, że najlepiej nic nie mieć, żeby nie mieć zmartwień

 

Lepiej mieć auto mniej "chodliwych" marek ;)

Możesz podać więcej szczegółów dot. kradzieży?

 

Ciekawi mnie jak sobie radzą złodzieje z nowymi autami. Czy mają tak kiepskie zabezpieczenia antykradzieżowe, że łamią je i odjeżdżają czy może biorą takie auta na lawete a później kombinują.

Wątpie,żeby w Biały dzień brali a7 na lawatę ;)

Dzisiaj odchodzi się od zabezpieczeń indywidualnych,fabryczny alarm,navi i człowiek myśli po co więcej.

Alarm dla nich to pestka,a navi zagłuszają,często dochodzą konszachty,że mają kluczyki i wsiadają jak do swojego,ogólnie to już nie czasy wytrychów,kilka ulic dalej na tira i w stronę wschodu :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę mieć starsze dobre auto w mega stanie i wypasie (czyt.ok 2000r.) i mieć święty spokój, i też będę słyszał "ale fura" :P:D

Tyle że firma w tym roku szykuje dla mnie najnowsza MB A-klass to wtedy będę zmuszony jeździć nowym :mrgreen:

 

Możesz powiedzieć co to za firma? Mam przeczucie, że branża MLM czy się mylę? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość że pociągnęli mi z wypłaty 300 zł to jeszcze na inwentaryzacji auta poszło sie je....... 140 plnow, a jak zobaczyłem przelew na ten miesiąc to myślałem że jeb. na zawał, człowiek zapindala po 12h dziennie jako PH i taka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam a3,a w Piotrkowie nie ma ASO Audi potrzebowalem gume oslaniajaca zacisk od (S3-345mm) jak zwykle udalem sie do Aso VW podlem nr z etki (akurat trafilem na tego kolesia co go nie lubie i co jest mega nie uprzejmy),ale do czego zmierzam :arrow: po sasiedzku jest Aso Skody,a z doswiadczenia wiem,ze w Skodzie troszke taniej.....

Mowie gosciowi o co Kaman,ale kolo nie rozumie i pyta o nr Vin,poraz kolejny mu tlumacze o co chodzi :wallbash: ,lecz jemu chodzi o Vin.Cz we wszystkich ASO Skody sa tacy Przyjebani goscie od Czesci...... :zly:

nie chialem sie wdawac w dalasz polemike z Gosciem bo i tak jak wychodzilem patrzyli sie jak na Debila.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mu trzeba było zasugerować, że Volkswagen Auto Group obowiązuje :P

powiedzialem,ze to Audi VW Group,ale kolo swoje......

Dziwne podejscie do Klienta.

(jesli potrzebowalem nieraz nr z Etki to przez fona otrzymywalem z ASO AUDI/SEAT bez Najmniejszego problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.