Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

No no, ładne to ałdi :) Ale twoja przecież też jest mega wypas, a za połowe tej kowoty co kosztuje ta RS6 możesz mieć więcej mocy niż ona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No no, ładne to ałdi :) Ale twoja przecież też jest mega wypas, a za połowe tej kowoty co kosztuje ta RS6 możesz mieć więcej mocy niż ona ;)

 

RS to RS... :kox:

 

[ Dodano: 16 Styczeń 2013, 22:45 ]

:dontknow: :dontknow:

 

http://allegro.pl/audi-rs...2953756000.html

 

Za co kupić, za co :wallbash:

K&W bardzo ciekawe :-]

 

Jezdzilem taka,zrobiona na 580km - radzi sobie :)

 

Nie znalazłem żadnego info o przeszłości bezwypadkowej, jutro zadzwonię i zapytam co i jak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, A6 C5 i ktoś tu mysli tylko o eksploatacji.

Szykuj się na usterki. Dostęp do wszystkiego ch. jak w każdym VAGu, a to się jakiś napinaczyk zepsuje, a to jakaś odma 15-letnia pęknie.

Koszta eksploatacyjne to dopiero początek. Na ten samochód naprawdę trzeba mieć pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre eS mam i mi wystarczy na razie ;) Nie planuje na razie zmiany auta, z nudów przeglądam co tam ciekawego, jaki przedział cenowy itd ;) Daily też mi w zupełności wystarcza więc nie ma sensu kombinować na siłę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie służby drogowe. Istna masakra na drogach była, przejechanie 100 km na autostradzie zajęło mi 1,5 h. Całkiem inaczej niż na tych zdjęciach, które się ostatnio pojawiały.

 

Autostrada :

 

0371b0dfc271128e.jpg

 

Droga krajowa :

 

46513f8098b324f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe? NIEMIECKIE służby drogowe nie dały rady? Przecież oni likwidują opad śniegu już na wysokości 5432m. Te zdjęcia mogą doprowadzić do samobójstw ludzi bezgranicznie wierzących w nadprzyrodzone zdolności NIEMIECKICH SŁUŻB DROGOWYCH.

 

:cry::cry::cry:

 

szok_niedowierzanie.jpg

 

 

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, dokładnie, jak u handlarza nie ma bezwypadkowy to zanczy, że było bum. Cena nie realna, ale zawsze znajdzie się jeleń który pomyśli, że za cene nowej Fabii, dostaje sportową maszynkę do odstawiania Panów w Golfach na światłach. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe? NIEMIECKIE służby drogowe nie dały rady?

 

Dlatego zdjęcie wkleiłem !! Chociaż pewnie mi zaraz manipulację zarzucą :(

 

Wrzucam, żeby nie było miauczenia na polskie służby 8-)

 

Normalnie jak okolice Szczecina, brakuje jeszcze tylko łyżwiarzy ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Ls9iXXIP2m8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.