Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na jednokierunkowej, gość w zdezelowanym żuku pocina całe 30km/h i ani wyprzedzić ani nic :thumbdown: po chwili coś się na pace zaczyna się wychylać i w końcu wypadają 4 worki 25kg z nawozem centralnie przed moją maską :shock::shock: Trąbienie, miganie światłami nic nie pomaga, gość się oddala a za mną sznurek aut i ani wycofać ani ominąć... Nie wytrzymałem,gościa jakoś dogoniłem, zajechałem mu drogę i zanim zdążył cokolwiek powiedzieć otrzymał stosowny opier... :wallbash::wallbash: Po czym pojechałem na przegląd auta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, za co znowu :o Musisz chyba zmienić środek lokomocji na pare dni
zinkins za duzo wosków kładziesz i sie rzuca w oczy twoja fura, jedyne wytłumaczenie. Weź jakiegos PLAKA walnij od czasu do czasu co by sie pkt skasowały bo inaczej z torbami pójdziesz....na piechote :D .
dzinkins, Zmień te M5 na rower :)

 

Panowie na codzień nie latam ///M tylko Isuzu i od kiedy nim latam zbieram mandaty jak kolekcjoner :wallbash::wallbash:

Powiem że jeżdżąc ///M lub żony BMW nigdy nie miałem problemu z szybami, mandatami itp

Bardziej zawsze były pytania czy to prawdziwe ///M i wpychanie głowy przez szybę żeby pooglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, A ja nie wiem za co dostałeś :)

 

Znowu telefon :/

 

 

dzinkins, To noga z gazu i więcej pokory :mrgreen:

 

Tak od razu myślisz:

 

szybki samochód i to BMW = brawura, szpan, łamanie przepisów...........................

 

ale są wyjątki od reguły .................... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo zawsze mówił pan aspirant ale jest mały problem jak podłączyć do niego 3 telefony :idea: :idea: :dontknow: :dontknow:

 

Jeden telefon na 2xSIM, drugi zwykły. 2x bluetooth, na lewe i prawe ucho. :D

 

 

OK :D:D:lol::lol::lol:

 

Już wiem dwa na uszy jeden głośno mowiący :mrgreen:

Większość modeli słuchawek bluetooth obsługuje 2 telefony na raz :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, policjanty chcą Cię chyba nauczyć korzystać z głośnomówiącego na siłę :wallbash:

Ciągle w tej samej miejscowości łapiesz te mandaty ?

 

też to dziś słyszałem jak pierwsze co im powiedziałem to ZNOWU :wallbash::wallbash:

 

Mam zestaw ale nie miałem czasu go zestroić ale w "łikent" to już na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.