Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pojechałem do elektryka zapytać co z moim autem bo zero inforamacji, czy gotowe czy na złom czy co.. Wjeżdżam na plac, pacze stoi więc pewnie gotowe :song: Cisnę do faceta pytam co i jak... Panie, gotowe,elegancko wszystko śmiga, niech się pan przejedzie i sprawdzi ( czemu nikt nie zadzwonił że gotowe to nie wiem :dontknow: )... wsiadam i... ( wcześniej nie działała dmuchawa no i stacyjka nie odbijała ) stacyjka odbija, nawiew działa :good: jadę i coś czuje że dmucha coraz słabiej, słabiej i nagle cisza :zly::zly::zly: wracam do elektryka, panie, coś ten nadmuch działał tylko 2km i teraz znowu cisza... No to sprawdził to co tam zrobił że chwilę działało i mówi że musi działać, no ale nie działa... no to jeszcze będzie sprawdzać dalej :wallbash:

 

Pomijam już fakt że klapkę bezpieczników rzucił na dywanik pełen wody, na szybie od wewnątrz mam odciski wszystkich mechaników z warsztatu itp :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już fakt że klapkę bezpieczników rzucił na dywanik pełen wody, na szybie od wewnątrz mam odciski wszystkich mechaników z warsztatu itp :zly:

 

I to jest to o czym rozmawialiśmy kilka dni temu na pw. Jakość usług jest tragicznie niska.

 

Ręce mi opadły jak to zobaczyłem, już nawet nic mu nie gadałem bo to i tak bez sensu :wallbash:

 

Ja rozumiem że auto może nie pierwszej świeżości i ma już kilka wiosen za sobą no ale jednak to auto klienta...

 

Z mechaniką walczył bym sam ale elektryka to dla mnie trochę czarna magia więc zostałem zmuszony oddać auto do elektryka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, za 12zł nie dało się przemyć spokojnie Mazdy 6 - za 5zł nie wiem czy 3min woda psikała. Do tego ciśnienie słabsze niż w mojej starej myjce 120 Barów i 460L/h. :dontknow:

 

Podjarałem się proszkiem na BP w Rzeszowie (tam chyba Ehrle dostarcza sprzęt) i na "miejscowym" bezdotyku się zawiodłem. Dodam tylko, że w Rzeszowie za 10zł umyłem całego Sprintera do tego ponad minutę lałem wodę tylko po to żeby wykorzystać pozostały czas. :mrgreen:

 

Nie jestem jakimś hejterem któremu wszystko przeszkadza, ale jak widzę, że jeszcze dobrze nie wrzuciłem kasy a już nie ma czasu to... :idea:

 

Gdyby było tak jak na BP 1zł≈1min to zostawiłbym tam na pewno 20zł. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mag, Dlatego lepiej wybierać Ehrle, na takich typu "Pan Mietek i Szwagier Company" nie wiadomo co leją, może Ludwika, a może mydło w płynie. Chcą zarobić jak najwięcej kosztem jakości mycia i klientów. Na EHRLE powinna zawsze być tabliczka ile sekund za 1 zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej wybierać Ehrle

 

Muszę zrobić wywiad czy w ogóle w Przemyślu ktoś ma. :)

 

na takich typu "Pan Mietek i Szwagier Company" nie wiadomo co leją, może Ludwika

 

To był właśnie taki no name. :/

 

Na EHRLE powinna zawsze być tabliczka ile sekund za 1 zł.

 

Następnym razem lepiej się przypatrzę "temu ehrlu". ;):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pies rozciął sobie opuszkę łapy... szybka akcja do weterynarza 4 szwy 100 zł mniej ale człowiek spokojny o psa :)

Oj wiem,coś o tym mój miał taki okres,że w ciągu roku 3razy rozcinał łapy.Co najlepsze nic sobie z tego nie robił i miałem wrażenie,że przejmuję się bardziej od Niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.