Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czas pokaże jak na razie według umowy wynika że całość będzie mnie kosztować 25 % wygranej sumy....Swoją drogą dość agresywnie do tego podchodzisz ciekawe czemu.... :dontknow:

 

agresywnie? nieee, po prostu mialem watpliwa przyjemnosc obcowac z jedna taka firma

schody zaczely sie w chwili finansowych rozliczen

BTW umowa jest sporzadzona w formie 'papierowej'? jesli nie, radze zabierac ze soba na rozmowy swiadka

bo moze sie okazac ze to 'firma' jest beneficjentem zasadzonego odszkodowania a nie Ty

 

nie będę komentował, masz prawo tak myśleć...

brawo weglus :good: , nie byłem interesantem...odbierałem go z kolegą (jego wujek) z małego bankieciku, a ze do domu 100km to troszkę się porozmawiało ;)

 

wierze Ci na slowo, przepraszam jesli poczules sie urazony,

szkoda tylko ze weglus podsunal scenariusz bo bylem ciekaw Twojej odpowiedzi

rozmowy z vice na rauszu traktowalbym sceptycznie ale pewnie w Tobie jest wiecej ufnosci, EOT

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BTW umowa jest sporzadzona w formie 'papierowej'? jesli nie, radze zabierac ze soba na rozmowy swiadka

bo moze sie okazac ze to 'firma' jest beneficjentem zasadzonego odszkodowania a nie Ty

 

Umowe a raczej umowy ( mam dwie na mnie i zonke) mam w domu. Przyjechał do mnie przedstawiciel tej firmy i wszystko było omówione w domu przy kawce. Póżniej spisaliśmy umowy, zabrał nam kopie dokumentów i historie kart lekarskich i zobaczymy co tam wyjdzie.

Jeśli będzie tak jak mówisz to będzie trzeba iść dalej a ja lubie być wredny i msciwy :P

Ale OK zakończmy ten temat bo na chwile obecną nic jeszcze nie wiem, po finalizacji dam znać jak to wszystko się zakończyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze weglus podsunal scenariusz bo bylem ciekaw Twojej odpowiedzi rozmowy z vice na rauszu traktowalbym sceptycznie ale pewnie w Tobie jest wiecej ufnosci

moją odpowiedz już znasz i kolega weglus nic nie podsunął...rauszu :?::?::?: byłeś na tym bankiecie czy może wracałeś z nami :?: nie mam pojęcia skąd bierzesz te teorie...temat uważam za zakończony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze Holek sie rozwali to byla tylko kwestia kiedy, a nie czy.

 

Typowy podejście polskiego kibica :wallbash:

 

Niestety ale taka jest prawda, większość polskich kibiców kibicuje tylko obcym, a naszych sie zawsze krytykuje niezależnie od tego jaki by on nie był...no chyba że jest na szczycie to w tym momencie jest dobry, ale byle jaka potyczka i juz tylko krytyka płynie w jego strone. :(:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z przed chwili .. zadowolony siedzę na firmowej wideokonferencji i pomyślałem.. wyłączę inne karty na przeglądarce.. będzie lepszy odsłuch.. i przypadkowo kliknąłem kartę z chatem.. SHIT! "Brak miejsc w pokoju" :zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,6371,title,Rajd-Dakar-Holowczyc-przetransportowany-do-szpitala,wid,15231116,wiadomosc.html jak czytam te komentarze ludzi to mam ochotę wyjechać z tego chorego kraju, jeden z najsympatyczniejszych, inteligentnych i utytułowanych rajdowców Polskich a mieszają go z błotem, o wpisie z przed chwili kolegi z forum nawet nie wspomnę, mam wrażenie że spore grono dzisiejszej młodzieży tak mózg przeżarł natłok programów rodem z jersey shore że całkowcie oderwała sie od rzeczywistości...w dodatku ludziom tego typu komentarze imponują bo wzajemnie się nakręcają...żenada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,6371,title,Rajd-Dakar-Holowczyc-przetransportowany-do-szpitala,wid,15231116,wiadomosc.html jak czytam te komentarze ludzi to mam ochotę wyjechać z tego chorego kraju, jeden z najsympatyczniejszych, inteligentnych i utytułowanych rajdowców Polskich a mieszają go z błotem, o wpisie z przed chwili kolegi z forum nawet nie wspomnę, mam wrażenie że spore grono dzisiejszej młodzieży tak mózg przeżarł natłok programów rodem z jersey shore że całkowcie oderwała sie od rzeczywistości...w dodatku ludziom tego typu komentarze imponują bo wzajemnie się nakręcają...żenada...

 

Dlatego nigdy nie czytam komentarzy pod artykułami/newsami bo mam wrażenie, że żyje w kraju debilów, idiotów itd. itp. Aż mi się niedobrze od tego robi. Nie wiem czy Ci ludzi na prawdę są takimi imbecylami czy jak? :thumbdown::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś wyłapałem gwoździa, który był wbity w plastikową nakrętkę :zly: coś mi się rzuciło w oczy i ominąłem, ale mało skutecznie... jedną wyłapałem... najlepsze jest to, że było to z 50 metrów od wulkanizacji :evil:

 

 

Ponoć często takie jaja robią wulkanizacje lub oczywiście osoby przez nie wynajęte

- rachunek jest prosty - kasa .

 

 

Tak jak kiedyś wpychane chusteczki czy inne cuda do pistoletów w dystrybutorach, aby zatkało dopływ paliwa i trzeba było na czystkę baku jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze Holek sie rozwali to byla tylko kwestia kiedy, a nie czy.

 

Typowy podejście polskiego kibica :wallbash:

 

 

sory ale Holka, Wislaka,Sonika, pana Z... starego i mlodego mialem okazje poznac i wielokrotnie sie z nimi widzialem w tym na spotkaniach bez publicznosci,

 

mialem okazje znac troche osob ze srodowiska rallycrosu, plus kilka osob ktore robily auta do driftu a ktore skonczyly z tym poniewaz bariera finansowa byla nie do przeskoczenia, a ktore naprawde zostaly wychowane na kierowcow, /sam dostalem 1szego karta na komunie/

 

mamy zdolnych kierowcow ale jestesmy biednym krajem niestety

tym bardziej wq... jak caly czas czlowiek widzi te same nazwisko od nastu lat.

 

ps. kumpel wlasnie konczy patrola z LS7 do trialu moze w tym sezonie wystartuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem kiedyś dla Wysokich obrotów, rozmawiałem z większością wymienionych rajdowców, nie daje mi to prawa to osądzania ich wg Polskiego myślenia, to jest ktoś kto reprezentuje nasz kraj, do tego zwyczajny człowiek któremu przydarzył się wypadek (nawet jeśli jest wkalkulowany w ryzyko), wole życzyć mu powrotu do zdrowia niż pisać takie bzdury jak wypisują np na wp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panek, ok takie są realia może troszke żle to ująłem ale trzeba sie cieszyć z tego co sie ma. Ja nie jestem może nie wiem jakim kibicem ale jak nie raz czytam opinie pod różnymi artykułami na internecie na temat jakiegos naszego sportowca to mnie szlak trafia i krew zalewa. Każdy mądry kto siedzi przed monitorem i znawce udaje ...teraz oczywiście nie pisze w stronę Twojej osoby tylko tak ogólnie. Ale ok zakończmy ten temat co by OT nie robić :) peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, z uszczelki głowcy cz oringu kanału olejowego?? w żony c3 cieknie własnie z tego oringu choć wyglada jakby ciekło spod głowicy. tylko c3 ma nalatane 110tys.

francuskie auta albo sie kocha albo nienawidzi... Ja ma dwa wiec chyba kocham :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.