Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Twardy pedał i praktycznie brak hamulców w A6, do tego ASR działa nawet przy 120 na 5 biegu jak depne, wcześniej ciężko było go obudzić przy bucie na 3 biegu.. Więc pewnie serwo i pompa hamulcowa. Genialnie :zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurna! :zly:

Co się zabieram za mycie swojego auta, to rodzice mówią, umyj nasz też.

Ok, nie ma problemu, tylko ze 2 albo 3ci raz zaczynam od ich samochodu, kończę myć i zaczęło się ściemniać, a lód zaczął łapać lakier. I tak już drugi albo trzeci raz umyłem samochód rodziców, a mój dalej upaćkany -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurna! :zly:

Co się zabieram za mycie swojego auta, to rodzice mówią, umyj nasz też.

Ok, nie ma problemu, tylko ze 2 albo 3ci raz zaczynam od ich samochodu, kończę myć i zaczęło się ściemniać, a lód zaczął łapać lakier. I tak już drugi albo trzeci raz umyłem samochód rodziców, a mój dalej upaćkany -,-

Miałem dzisiaj dokładnie taką samą sytuację :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo poczekaj aż rodzice będą myli sami i powiedz żeby Twojego też umyli :lol:

 

Nie chcesz widzieć jak mój ojciec samochód 'myje'

 

Ich wkład czy to finansowy czy czasowy w samochód rodzinny kończy się na 'dolać paliwa'

 

cptolgierd, zmień kolejność :mrgreen:

I później cały wieczór marudzenie że 'nic dzisiaj nie zrobił'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich wkład czy to finansowy czy czasowy w samochód rodzinny kończy się na 'dolać paliwa'

 

ja jak "przeleciałem" rodziców furę, to ojciec przez tydzień nie wyjeżdżał z garażu, bo bał się, że pobrudzi ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.