Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gruby_RS, widziałem, że interesujesz się Fordami - zgadłem? Może Focusem RS? :o MkI? - MkII jest rychlejszy i ładniejszy. Kiedyś widziałem takiego zielonego - furka marzenie, a buczał, że ho ho. :roll: Jak stał na światłach to chciałem zobaczyć ile ma na liczniku, ale właściciel mnie przegonił, żebym mu szyb nie mył. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zobaczyć ile ma na liczniku

 

280 :lol::P;)

 

Może zrobimy jakieś zawody

 

Wciąga draństwo jak cholera, po swiętach podciągnę kabel neta i chętnie "przepielę" Cię na "ringu"..... :P;)

 

Wciąga okrutnie... Nie jedną nockę kiedyś zarwałem ;)

 

Czekam w takim razie na wyzwanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja swego czasu w liceum jak zły naparzałem w NFS Shift na kierownicy. Po kilka godzin dziennie przez kilka tygodni, zrobiłem chyba wszystko co się dało w grze zrobić. Rekord na Nordschleife to 6:46 GT-Rem full stage :D później jak wsiadłem do normalnego samochodu to nie wiedziałem co się dzieje, szczególnie nie pasowała mi kierownica, która przypominała ster ze sporego statku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były takie czasy, że na G25 całymi dniami grałem w TDU w trybie HC, to było coś. Sprzęgło, gaz, działo się, łydka trenowana od najmłodszych lat :mrgreen: GT5 przejszedłem, FM3/4 ciągle męczę. Tylko na X'a kierownice są takie, że... pad moim zdaniem jedyną opcją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były takie czasy, że na G25 całymi dniami grałem w TDU w trybie HC, to było coś. Sprzęgło, gaz, działo się, łydka trenowana od najmłodszych lat :mrgreen:

+1 ;D ja jeszcze ściągałem mody na zimie, inne auta itp :D

 

ilość ludzi w wszelakich marketach :wallbash: na parkingach i na drogach.

no ja dzisiaj przejeździłem 3markety i z każdego wychodziłem ze względu na kolejke. podjechałem do intermarche, ludzi pełno a kasy puste :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liam, zdarzyło to sie pierwszy raz, a auto 3letnie. płyn zimowy autoland więc raczej w -10C nie zamarzł. zeszłej zimy przy -20C dawało wszystko rade

EDIT: w garażu stał płyn i któryś mądrala z mojego domu (tata lub brat) go rozrobił. nie wiem ile wody dolał do zimowego, ale w -10C już dysze zamarazły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.