Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ZANDAR, Dlatego najlepiej jeździć na takie akcje nocą... Pełen chillout, ani żywej duszy... można rozłożyć zabawki i pielęgnować auto do bólu...

Jak widzę że na myjni jest jakaś obsługa, to odpuszczam... chyba że chcę tylko spłukać.

Zdarza się też, że ludzie w kolejce płaczą, że slot zajmujesz bardzo długo.. ale tylko wtedy gdy jest mało stanowisk.. ;)

Znajdź sobie inny bezdotyk w okolicy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety widzę, że w moim mieście jest tak na wszystkich bezdotykach :? Na każdym rogu kamerki oraz "budy z ochroniarzem" który ma za zadanie chyba łapać za ręce w razie mycia nie ich sprzętem :lol: Trzeba będzie poprosić Mikołaja o nową myjkę ciśnieniową większej mocy bo przy 360l/h słabo myje w porównaniu do tej z bezdotyku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie jak podjeżdżam na bez dotyki to pianownica lecę cały samochód i nic z dziadków pilnujących się nie czepia, tylko pytają a co to jest i tak dalej, a na dwa wiadra to u siebie myje ;), chociaż jest jedna myjka co nikt nie pilnuje ale dobry kawałek ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam układ z właścicielem,a bo to raz mu psiknąłem felgi IronXem,to tam maskę Titaniumem przesmarowałem,to coś podpowiedziałem i zawsze jak jest to zaraz gadka,co tam za nowe szpeje mam :D

I oczywiście, o ile ruch jest umiarkowany ,to mogę się bawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieplanowane wydatki przed świętami :wallbash: pęknięta sprężyna przedniego zawieszenia w c3... śmiesznie to auto wygląda na "glebie" :dontknow::zly:

 

Niektórzy płaca żeby mieć auto na glebie ;)

Tak jest zawsze w najmniej oczekiwanym momencie coś wyskoczy ( okno przecieka i nie wiem którędy ) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś imbecyl, który na parkingu rozrzucił płyty chodnikowe. A że było ciemno i wjeżdżałem w zasłonięte miejsce w luce to nie zauważyłem tego. Dobrze, że auto wysokie to nic nie narobiło szkód, ale gdyby było to zwykłe auto to można by sobie zderzak połamać lub oberwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z naprawy za 500zł zrobiła się naprawa za 1500zł. okazało się, że sprężyna uszkodziła amortyzator, przewód czujnika abs, przewód hamulcowy...

k...wa taki suprajs przed świętami może rozwalić na łopaty :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z naprawy za 500zł zrobiła się naprawa za 1500zł. okazało się, że sprężyna uszkodziła amortyzator, przewód czujnika abs, przewód hamulcowy...

k...wa taki suprajs przed świętami może rozwalić na łopaty :wallbash:

ASO? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzają mnie paczkomaty... jutro jest 5 dzień roboczy jak czekam na przesyłkę... zamówienie 12.12.12 :lol: a do dzisiaj cisza w temacie... chyba trzeba będzie zadzwonić i zapytać co tak długo, rozumiem, że święta no ale bez przesady... pocztą już chyba szybciej by przyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzają mnie paczkomaty... jutro jest 5 dzień roboczy jak czekam na przesyłkę... zamówienie 12.12.12 :lol: a do dzisiaj cisza w temacie... chyba trzeba będzie zadzwonić i zapytać co tak długo, rozumiem, że święta no ale bez przesady... pocztą już chyba szybciej by przyszło...

Chodzą jak chcą,raz 3dni i nic ,innym razem następnego dnia wieczorem, sms :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzają mnie paczkomaty... jutro jest 5 dzień roboczy jak czekam na przesyłkę... zamówienie 12.12.12 :lol: a do dzisiaj cisza w temacie... chyba trzeba będzie zadzwonić i zapytać co tak długo, rozumiem, że święta no ale bez przesady... pocztą już chyba szybciej by przyszło...

 

U mnie to samo... Czekam od 14.12.2012 na dwie różne paczki i NIC... :o Widać że w okres przed świąteczny nie wyrabiają,bo tak to paczka potrafi być już na drugi dzień po nadaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.