Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jednocześnie poważniejsza awaria zamka skutkuje brakiem możliwości otwarcia klapy bagażnika inaczej, niż kluczykiem. Sprawdź zawczasu, czy masz zamek czy zaślepkę w klapie ;)

 

Dobra rada: jeśli zaczyna wariować i masz ustawione ryglowanie po ruszeniu - odprogramuj to.

 

W klapie jest zamek,ale jak mam mondeo 4 lata, to może raz z ciekawości otwierałem kluczykiem. Dostęp fatalny...

 

Ryglowania po ruszaniu nie mam. W moim spokojnym mieście nie ma świateł :-] ,więc nie obawiam się,że ktoś mnie wywlecze na ulice ;) ,a dzieci aktualnie nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego zawsze od razu wymieniamy parami

wymieniam parami tylko na szybko trzeba było jakąś włożyć żeby do pracy dojechać...kolejny kpl. zamówiony ;)

co dłużej wytrzyma philips za 25 zł czy no-name za 7,99

tak tylko te Tungsramy (39zł kpl.) dają naprawdę super światło. Założyłem na szybko jedną Philips Premium +30% to widzę ciemność w porównaniu do jednej poprzedniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel.ch7, dlatego zawsze od razu wymieniamy parami ;):P

ja tam wymieniam pojedynczo i czasami żarówka padnie za tydzień,a czasami za 3miesiące :D

 

tak tylko te Tungsramy (39zł kpl.) dają naprawdę super światło. Założyłem na szybko jedną Philips Premium +30% to widzę ciemność w porównaniu do jednej poprzedniej ;)

nie porównuj żarówek +90% z +30% ;) włóż sobie philips xtremevision +90% lub +100% i wtedy oceniaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilgt, ja akurat zamawiałem z pewnego krk sklepu ale de facto oni właśnie czekają na dsytrybutora RaceGlaze na PL, który nie ma jednego słoiczka (chyba) dość ważnego dla RaceGlaze wosku.

 

Zresztą swego czasu była podobna akcja ze Swissvax, czekało się 2-3 tygodnie a niektórzy dłużej na proste zamówienie typu Autobahn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez irytuja przesylki.

Paczka z Polski zwiedzila juz cala Francje i nie moge zrobic nic zeby do mnie trafila mimo ze wiem gdzie jest.

Oni maja kod 34-xxx

A moj jest 54-xxx

Tlumacze im co i jak podaje pelne dane a oni ze nic nie moga zrobic na poziomie informatycznym i jesli mnie nie znajda w ciagu 10 dni odesla paczke do Polski.

Co za po....ne procedury :wallbash::wallbash::wallbash:

Na dodatek w srode rano wszystko co zamowilem w Polsce ma wyjechac juz do mnie a dzisiaj okazalo sie ze nie wszystko zostalo wyslane bo brakuje czegos zeby zamowienie bylo kompletne.

Kasa poszla a sklep czeka........... :wallbash: tylko na co ??

Zero informacji, telefonu, smsa, maila ... nic :thumbdown: czeka.

Tylko tutaj (na forum) mamy normalne i wlasciwie podchodzace do klienta sklepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.