Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

akumulator rozładowany w nocy czwartek/piątek, ładowanie, wczoraj auto uruchomione, przedmuchane kilkadziesiąt kilometrów by sprawdzić i niestety, noc sobota/niedziela - aku ma jeszcze większy zgon (tym razem nawet z pilota nie szło otworzyć) :zly::wallbash:

 

coś mi wpieprza prąd w aucie :wallbash::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akumulator rozładowany w nocy czwartek/piątek, ładowanie, wczoraj auto uruchomione, przedmuchane kilkadziesiąt kilometrów by sprawdzić i niestety, noc sobota/niedziela - aku ma jeszcze większy zgon (tym razem nawet z pilota nie szło otworzyć) :zly::wallbash:

 

coś mi wpieprza prąd w aucie :wallbash::!:

Kup miernik koszt niewielki, a się przekonasz, czy coś zjada prąd na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4ciek, podjedź do chłopaków co się zajmują akumulatorami, sprawdzą Ci aku za free i jeszcze wydruk dadzą, będziesz wiedział czy aku skończyło swój żywot, czy jest zwarcie w instalacji, a może kończy Ci się alternator. Co do kupna miernika to tylko może sprawdzić ładowanie, ewentualnie trzymanie napięcia.

 

Co do tematu to wczoraj nakładałem Coliego, a w tym momencie teściowa odpaliła piec i zaś całe auto było w popiele. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Wczoraj sobie umyłem auto.. a dzisiaj patrze po południu z okna i hmmm WTF :zly::wallbash:

 

zdjcie295h.jpg

 

zdjcie294y.jpg

 

Odwlekałem zakup ale teraz to już nie wytrzymałem i ... czekam aż przyjdzie pokrowiec z allegro :

pokrowiec.jpg

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.