Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Foto z ITD, nawet rano była rozmowa o nowych autkach. Nawet widziałem że to oni, nawet się odwróciłem z ciekawości i PYK. Jakieś 61-62/50. Nieźle... :roll::roll:

 

Może się przyda na te nowe skarbonki budżetowe..

http://www.bezwypadkowy.net/forum/47-hy ... yjne#34230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Foto z ITD, nawet rano była rozmowa o nowych autkach. Nawet widziałem że to oni, nawet się odwróciłem z ciekawości i PYK. Jakieś 61-62/50. Nieźle... :roll::roll:

 

 

61-62/50 to tak trochę na granicy "błędu" . Nie jestem pewien,ale taki ( radar, laser, videorejestrator) ma chyba dokładność +/- 3km /h do 100km/h/,więc powinien przyjść mandat za 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto z ITD, nawet rano była rozmowa o nowych autkach. Nawet widziałem że to oni, nawet się odwróciłem z ciekawości i PYK. Jakieś 61-62/50. Nieźle... :roll::roll:

 

Może się przyda na te nowe skarbonki budżetowe..

http://www.bezwypadkowy.net/forum/47-hy ... yjne#34230

Widziałem to, srebrne mondeło na WE, wszystko się zgadza.

Na liczniku miałem jakieś 62 km/h, więc teorytycznie i tak mniej realnie.

Zobaczymy... na szczęście mandat nie duży a punktów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumulacja całego tygodnia.

Planowany na jutro montaż u klienta odwołany bo:

- przedstawiciel handlowy nie dowiózł w środę zamówionych przeze mnie ponad tydzień temu formatek do szuflad (nie zmieściły się na samochód :/ i będą na poniedziałek),

- zamówionych przeze mnie blatów brakło na hurtowni i przyjdą we wtorek (miały być gotowe na wczoraj),

- fronty, które miały być gotowe na dziś będą w poniedziałek dopiero do odbioru,

- to jeszcze dziś otrzymałem informację, że maszyna do kołkowania, która została do mnie nadana z Czech w poniedziałek i miała przyjść najpóźniej wczoraj, będzie dopiero w poniedziałek bo została dostarczona do złego punktu dystrybucyjnego.

I cały plan montażu umówionego na jutro poszedł w pizdu. Jak ja nie lubię się tłumaczyć klientowi przez telefon, że ktoś inny zawalił, bo wygląda to tak jakbym niestworzone historie wymyślał i ściemniał bo mi się nie chce :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wymiany dwumasy+sprzęgła+wysprzęglika przejechane 170 km i coś napier#$a z przodu silnika. Jutro jadę z samego rana i niech się głowią. Mam nadzieję, że to jakaś głupota w stylu,że czegoś zapomnieli dokręcić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Właśnie kupiłem Unidena 520xl + antenke 75 cm

 

:good::good::mrgreen: Będzie Pan zadowolony :mrgreen:

 

ważne, że pierwszy krok zrobiony i koniec bycia "ślepym" w trasie :good:

o ile radio ujdzie - to pierwsze co potencjalnie będziesz chciał zmienić to antena.

 

ja mam dzisiaj dzień świstaka,

żona poprosiła mnie, żebyśmy zamienili się dzisiaj autami i ....

- rano zaskoczyła mnie zapalona rezerwa (jakby w portfelu była taka funkcja - też by się świeciła lampka)

- dojechawszy do pracy stwierdziłem, że lewy zacisk do czyszczenia bo nierówno łapią hamulce...

- wracając padła mi żarówka przód - strona też lewa

- myślałem, że to dlatego migają mi życzliwi kierowcy....

ale NIE - rozpadła się ze starości obejma końcowego tłumika i ciorałem nim co rusz o asfalt...

trzeba było nurkować pod auto i odwalić druciarstwo z kabla rozruchowego żeby jakoś do domu dojechać :?

 

kurna, miał być spokojny piątek a tu trzeba będzie awanturę w domu robić jak nic (szczególnie o tą rezerwę ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręt w Gaju na Myślenice. Stali na poboczu z ograniczeniem do 50ciu...

Podobno zero tolerancji pomiarowej. Foty od 51 km/h.

Chodzi o punkt zaraz za pasami, przy restauracji "Pokusa"? Tam jest 50-tka w Gaju. Jeżdżę tamtędy najmniej 2 razy dziennie i bardzo często można tam trafić na ITD... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Właśnie kupiłem Unidena 520xl + antenke 75 cm
ok, tylko oni maja tez CB i albo oszukuja na ktorym sa km to mowia, ze jest czysto, po drugie jak teraz ja jezdze do pracy i wyjezdzam jak jest ciemno i jak jest ciemno wracam nie ma szans na zauwazenie :thumbdown: pogielo ich z tym totalnie :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy nie miałem kontroli, to wczoraj mnie zatrzymali 2 razy. Za pierwszym razem spokojnie, jechaliśmy w piątkę Cienkim, więc mieli powody nas zatrzymać, skończyło się na wylegitymowaniu :D

Za drugim razem już nie było tak wesoło. Jechałem po 1 w nocy przez miasto, przepisowo, pasy zapięte, gdy zaczęli za mną wyć. Zatrzymuję się, podchodzi "misiek" i mi mówi, że nie zapiąłem pasów.

- Panie władzo, ja zawsze zapinam.

- Proszę mnie tu nie okłamywać, ja swoje wiem. Chciał pan zapiąć pas po zatrzymaniu.

No tak k**wa, już się nie można po głowie podrapać ..

Ale skończyło się szczęśliwie, mandatu nie było.

Jeszcze później stałem na światłach i panowie z Kijanki mnie obserwowali, ale trzeciego razu już nie było :mrgreen:

Fajne doświadczenie, jedziesz, a tu policja za tobą z kogutem. Jak w filmie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... za coś w końcu muszą budować te nasze "autostrady" :D

Jak dla mnie to jedna wielka parodia z tymi fotoskarbonkami... Tam gdzie rzeczywiście ich potrzeba dla bezpieczeństwa to ich nie ma i na odwrót... No nic, mówi się trudno. Będzie to mój pierwszy mandat za przekroczenie prędkości także przeboleję... szkoda mi tylko, że stało się to tuż przed miejscem "docelowym", bo jak na ironię jechałem do Wola Parku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devdill, dobrze wiedzieć, na Górczewskiej luźno było, rozpędziłem się trochę, już miałem piątkę wrzucać a tu Pan przedemną hamuje do 40 już wiem dlaczego :shock:

 

Po jakim czasie Ci fotka przyszła i ile na szafie było ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, no to chociaż Tobie się udało :P ... Co do fotki, to jeszcze nie dostałem... Jadąc dziś Górczewską tylko zobaczyłem żółty błysk który spowodował na moment to, że nie wiedziałem gdzie jestem i na tym koniec :D... Teraz będę czekał na wezwanie :P... Z moich domysłów wnioskuję jakieś zawrotne 90km/h.

 

A tak żeby było śmieszniej... W drodze powrotnej jechałem specjalnie 50 km/h przez całą Górczewską do Powstańców i tylko roweru brakowało, żeby mnie wyprzedził :D

I na marginesie, rada na przyszłość... Nigdy nie jechać jako pierwszy w sznurze aut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matherr, naprawiać :/ koszt (przynajmniej w Łodzi) niewielki a efekt mocno zadowalający :good:

dzwoniłem do ubezpieczalni, niby mogę zgłosić, gdyby zakwalifikowali do wymiany to i tak naprawiłbym a różnica w kieszeń, choć odprysk nie ma nawet cm i nie wiem jak rzeczoznawca będzie na to patrzył, nie wiem jak z szybami atermicznymi czy też tak samo naprawa wygląda jak zwykłych, muszę podjechać do speców niech zobaczą, już raz szybę wymieniałem z AC z tego samego powodu czyli kamień w szybę :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.