Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

...nie ma już działu, gdzie o tym pisałem, ale nie zawsze jest to wina listonosza. Na mojej poczcie jest to przykaz pani naczelnik. Listonosz może wziąć dużą przesyłkę (czyli np dużą kopertę bąbelkową), ale nie musi. I bezczelnie jeszcze mówi, że jak chcę to mogę złożyć skargę na listonosza. A chyba w sumie powinienem na nią, nie?

Raz poszedłem i wytłumaczyłem tej pani, że nie płacę za powiadomienie mnie o przesyłce, ale za jej dostarczenie i jak jeszcze raz zobaczę awizo to przyjdę z nim od razu do niej, żeby szukała, bo nie będę tracił czasu w kolejce do okienka, gdzie usłyszę, że przesyłki nie ma.

No i raz szukała. Długo. Nie znalazła. Od tej pory listonosz przynosi zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

najgorsze jest to że z całego roku kalendarzowego to najgorszy moment na znalezienie nowej pracy już nie wspominając o tym że nieuchronnie nadciągają święta itd... nawet nie mam pomysłu na to co mógłbym lub nawet chciałbym dalej w życiu robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek882, Sluchajcie tego, sytuacja sprzed paru lat... szanowny pan listonosz przynosil rente dziadkowi, byl na tyle bezczelny ze czesc renty dziadka trafiala do jego kieszeni poniewaz czlowiek starszy, niedowidzacy przytakiwal na to co mu listonosz mowil i przychodzil zawsze jak dziadek byl sam w domu... Zdazylo sie to pare razy, niesystematycznie i wszyscy mysleli, ze starszy czlowiek wydaje pieniadze na nie wiadomo co a tu sie okazalo ze listonosz wychodzil od niego paredziesiat zlotych ciezszy... Jak tak mozna? :thumbdown: Nie pomogla rozmowa z pracodawca ale nadzwyczaj sktecznie pomoglo zwyczajne dobranie mu sie do doopy

 

a i nie wrzucam wszystkich do jednego worka a pisze konkretnie o jednym takim listonoszu, a moze ktos mial podobny przypadek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Poczty Polskiej to do niedawna raczej na nich narzekałem (poza Pocztexem z którego usług, z wyjątkiem cennika, byłem zawsze zadowolony), teraz albo miałem więcej szczęścia, albo coś zmienia się na lepsze. Kilka razy zdarzyło się że list polecony (nie priorytet), lub paczka dotarły do celu w jeden dzień.

Mój listonosz też zmienił się na miłego :)

 

Maniek, głowa do góry, jutro będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już "jedziecie" po poczcie to opiszę taki epizod,

dziadek lat 96 wywiesił u siebie na domku klepsydrę swojego kolegi,

listonosz który to zobaczył nie przeczytał kto zmarł

tylko poinformował na poczcie że dziadek umarł bo na jego domu wisi klepsydra

i emerytura wróciła do ZUSu...

odkręcenie całej sprawy zajęło 3 tygodnie,

teraz się z tego śmiejemy ale wtedy do śmiechu nam nie było :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaje człowiek rano z nadzieją,że sobie spokojnie obejrzy "Top gear" ewentualnie "Zakup kontrolowany",ale być nie może, bo moja od rana męczy "Dzień dobry TVN" :thumbdown: , który następnie przełączyła na serial "Dom" :thumbdown: (którego nigdy nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać)...a miał być taki piękny sobotni poranek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem pismo z ITD.. ale bez zdjęcia :o

200pln i 6pkt lub 300pln i 0 pkt... ktoś ma wątpliwości po co są fotoradary??

Z tego co pamietam, błysnęło mi z tyłu koło godziny 00:00 w terenie 'zabudowanym' składającym się z 3-6 domków... jest jeden plus.. przkonam Żonę, że to znak, aby nie jeździć do "Mamusi" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja od rana męczy "Dzień dobry TVN" :thumbdown:

 

ja mam to samo, one wszystkie się chyba zgadały :wallbash:

Dlatego ja wziąłem zabawki z garażu i poleciałem umyć auto, jako że po tym pora była jeszcze nieodpowiednia to ogarnąłem wnętrze , wyczyściłem zimowe fele i położyłem fka na nie :>

przyszedłem i już było po serii ogłupiających tv na śniadanie :D

Wkurzył mnie tylko rozpadający się znowu atomizer do Tar&glue od SG :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie z ITD mozna zobaczyć dopiero w sadzie. Taka polityka. Wiecej do poczytania na ich stronie ;)

Mają wprawdzie to zmienić, bo to dosyc idiotyczne.

 

 

czytałem o tym.. zrobili to aby zmniejszyć koszta, związane z wydrukiem zdjęć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ITD w ogóle jest nieciekawie. Ostatnio czytałem, że w rejonach Sieradza (podejrzewam jednak, że chodzi o całe woj. Łódzkie) zakupili 3 nowe pojazdy. 2 są nieoznakowane. Co najlepsze - jeżdżą po drogach i mierzą prędkość zarówno z przodu, jak i z tyłu, robią fotki i wysyłają. Tylko najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to:

Patrol ITD w takim radiowozie nie będzie zatrzymywał kierowców do kontroli

 

 

Cóż, kolejna maszynka do robienia pieniędzy? A gdzie tu aspekt bezpieczeństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja od rana męczy "Dzień dobry TVN" :thumbdown:

 

ja mam to samo, one wszystkie się chyba zgadały :wallbash:

 

 

:lol: a ja obejrzałam zakup kontrolowany :evil: odcinek całkiem spoko, były auta typowo terenowe. Dobrze, że często są powtórki, więc jeszcze obejrzycie ;) Ciekawe co jutro pokażą w "kup i zrób" :) a wieczorkiem " wydaje Ci się, że umiesz jeździć" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A gdzie tu aspekt bezpieczeństwa?

 

dorabianie ideologii, że chodzi o bezpieczeństwo na drodze, zostawiają politykom :/

oni są normalnie działającym przedsiębiorstwem, nastawionym jedynie na maksymalny zysk :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja od rana męczy "Dzień dobry TVN" :thumbdown:

 

ja mam to samo, one wszystkie się chyba zgadały :wallbash:

 

 

:lol: a ja obejrzałam zakup kontrolowany :evil: odcinek całkiem spoko, były auta typowo terenowe. Dobrze, że często są powtórki, więc jeszcze obejrzycie ;) Ciekawe co jutro pokażą w "kup i zrób" :) a wieczorkiem " wydaje Ci się, że umiesz jeździć" :D

 

:-] moja też, ale na szczęście mam możliwość nagrywania i oglądam jak idzie spać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.