Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I jeszcze dzisiaj sobie nie odbierzesz, bo pani w okienku Ci powie, że jak listonosz wróci z obchodu, to przyniesie tą paczkę i wtedy ona Ci ją wyda, czyli tak gdzieć koło 18:30. Ale nie na pewno, bo listonosz może wrócić przecież później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam pęknięta guma trzymająca tłumik. dzisiaj pojechałem do tłumikarza. guma jest połączoną z wieszakiem- koszt 50zł. zapłaciłem, wziąłem stary wieszak + fakture. dzwonie do ASO, że to przeoczyli przy oględzinach, a część miała pół roku więc nie wyzionęła ducha ze starości. niestety protokół z oględzin już poszedł i nie da sie tego podciągnąć pod szkode z OC sprawcy :x

 

Przecież przysługują ci dodatkowe oględziny, poza tym jak już kupiłeś to trzeba było, zrobić zdjęcie że jest guma urwana, dzwonisz do ubezpieczyciela sprawcy, mówisz że podczas oględzin było to pominięte, przesyłasz im zdjęcia, a potem fakturę i muszą zwrócić łaski nie robią, a jeśli był jakiś w miarę rzeczoznawca, to na pewno na którymś z zdjęci będzie widać, że guma jest urwana, a idąc tym tropem jeżeli guma była urwana od wypadku, to na pewno jest uszkodzony w jakimś stopniu tłumik, chyba że chłopaki z aso urwały podczas oględzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maq, zmartwię Cię. 15 sekund szukania.

To łączymy z rzeczownikami nijakimi w lp (to krzesło), te w formami niemęskoosobowymi lm (te krzesła).

To auto, bo masz jedno. Te auta. Btw. byłem pewien, ale szukałem jakiejś sensownej odpowiedzi, bom ścisłowiec

 

podpisano: Wojtek, inżynier budownictwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj: poszedłem na pocztę po list polecony.

Przede mną byłe 2 (słownie: dwie) osoby, były otwarte 3 (słownie: trzy) okienka, dodatkowo: za zamkniętymi okienkami siedziały dodatkowe 2 (słownie: dwie) panie pocztowe, którym oczywiście się nie chciało otworzyć okienka.

Stałem ze 20 (słownie: dwadzieścia) minut w kolejce.

Mam tylko nadzieję, że po tym jak skończy się monopol w przyszłym roku, to zaczniemy wszyscy używać innej firmy do wysyłania listów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie będzie tak lekko - dopóki inni się nie rozrosną, bo w tej chwili dostarczanie listów przez alternatywnych usługodawców jest na bardzo niskim poziomie... zwłaszcza w mniejszych miejscowościach (nie malutkich, tylko mniejszych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
bo w tej chwili dostarczanie listów przez alternatywnych usługodawców jest na bardzo niskim poziomie...

 

Potwierdzam. 100 razy bardziej wolę usługi Poczty Polskiej od Inpostu (mówię o dostarczaniu listów- nie o paczki i paczkomaty). W Piasecznie (gdzie pracuję) to się w ogóle nie sprawdza... :/

dlatego my w sklepie na razie nie zamierzamy zmieniać Poczty Polskiej na Inpost (pewnie byłoby taniej ale nie zgadzam się, że jakość jest taka sama lub lepsza)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza jeb*** poczta polska . Listonosz przyniesie Ci awizo zamiast paczki i jeszcze powie że nie chce mu się nosić a na awizo piszę adresat nieobecny. Ma szczęście ze mu tego awiza nie wepchałem do du**

 

byłem zrobić awanturę na głównej poczcie ze listonoszowi nie chce się nosić paczek i dzisiaj ten sam listonosz przyniósł mi paczkę do domu zapytałem go czy już chce mi się nosić to powiedział ze tak do dostał naganę dyscyplinarną od pracodawcy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.