Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kamilgt, Ja dzisiaj używałem koło 6.00 3 fibry do Spray and Gloss, mazał się okrutnie.Ale MF od Urbana zaradził i jest szajn :cry:

 

Edit:

Ja dzisiaj byłem na Warszawskiej koło 6, w kolejce za mną 3 stało, Najpierw felgi, potem opony, dwa wiaderka z rękawicą. Chill. Co się przejmujesz, na Warszawskiej nie ma zakazu używania własnych środków. Nawet właściciel widział wiaderka i nic. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, na fotkach właśnie to tak niby fajnie i szybko zawsze

Dokładnie przez takie skrócone/uproszczone relacje nigdy nie wiem czy tak ma być jak robię i czy to już, czy jeszcze nie :| .Najgorsze jest to poczucie ciągłego stresu i niepewności podczas szlifowania :/ No ale innego wyjścia nie mam gdyż lakier bezbarwny został grubo wylany właśnie po to żeby zrobić na gładko. Takie akcje trochę podcinają skrzydła, ale trzeba się uczyć na błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem zmienić koła zimowe byłem umówiony na 8.

Przyjechałem poczekałem 20 min dzwonię i dowiaduję się że kumpel zachorował.( ma kaca)

W sobotę jak podjechałem to nie było miejsca i tak jeżdżę z kołami w bagażniku od 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.