Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w ostatni ciepły weekend który to był chyba z miesiąc temu nałożyłem na 3auta DG 601 + 111. jak go ścierałem to na lakierze już zaczęła pojawiać sie rosa. i chyba ta wilgoć zaszkodziła mu, bo na połowie auta go prawie nie ma :/ kropelkowanie nawet jest, ale wody w ogóle nie zrzuca :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Spotkałem dziś przed rondem Astona - uchylam szybkę, żeby sobie posłuchać, bo w mojej mieścinie to się rzadko takie okazy trafiają i czekam aż odjedzie....

Ruszył a tu za mną podjeżdża jakiś piep...ny skuter i zaczyna warkotać :zly:

Zimno jest, mokro i pada - kto to widział skuterem jeździć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyskoczył mi pies przed maskę, hamowanie, odbiłem w lewo i na szczęście tylko osłona spryskiwacza odpadła, w pierwszej chwili pomyślałem że zderzak i lampa do wymiany, stres był ale wszystko ok. Umyłem dzisiaj i wstawiłem do garażu, będę jeździł starszą Laguną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porysowali dziś mojego Mondeusza :wallbash::zly::wallbash::zly:

 

drzwi pasażera za kierowcą dostały porządną rysę prawdopodobnie od gwoździa lub czegoś podobnego.

Bardzo się zdenerwowałem no ale dla takiego czegoś nie będę malował drzwi.

Postanowiłem sobie zadziałać jakoś . Myjąc auto zauważyłem że owa rysa znika (załamanie światła ) wiec myślę sobie czemu nie.

Mam przecież orbitkę Lare EPL41 no i podjechałem do kolegi co ma pomieszczenie .

A on od razu rzucił się na to z papierwm wodnym 2000tyś no i zaczął to smyrać . Przerażenie mnie dopadło no i troszkę chyba w jednym miejscu przesadził (jak mi się zdaję lekko klar naruszył takie jest inne przebarwienie) .

Potem pojechałem po tym UC i PF 2500 oraz FF4000 .

Oczywiście spłyciła się rysa . No i na to poszedł jakiś dziwny preparat w pisaku .

Rysa teraz nie jest wogóle widoczna jak się patrzy na to na wprost .

Ale już z boku dokladnie widać przebieg tej rysy.

 

Acha sprawdzałem przed tym ile miałem vrubości miernikiem lakieru no i przed miałem 130-150um a teraz jest 110-100um .wiec trochę zjechałem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od rana na bezdotyku kolejki, już dwa razy byłem i musiałem wrócić bo przecież by mnie zlinczowali gdybym się rozstawił z wiaderkami itp :dontknow:

U mnie to samo,będzie trzeba robić akcję pod osłoną nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś na szybko przywaliłem ostro (z 10 minut lałem) gorącym proszkiem po aucie na myjce, bo patrzeć nie mogłem a niemam czasu na porządne mycie :/. "kilkumiesięczny" concorso nie widzi z po tym problemu, może nagram filmik jakiś przy nastepnym myciu bo woda ucieka mega :shock: . Co mycie oczywiście detailer, ostatnio nawet reloadem. Ale domył sie zaskakująco fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reload sam w sobie bardzo ładnie kropelkuje i fajnie odpycha wodę. Jak na QD dla mnie jest super produktem.

To prawda, ale pancerny także nie jest. uff co do QD znam lepsze, na pewno pod względem aplikacji :) Np FinishKare albo super jest Megs UltpimateDetailer, jeśli chodzi o odpychanie wody i wytrzymałość, no i tańszy niż reload.

 

lakikwap, z tego co zaobserwowałem to dobrze położonego wosku/sealantu proszek jakoś znacząco nie osłabi. a na myjniach te proszki też coraz słabsze żeby więcej kasy wrzucać

hymm noo tak czy inaczej to chyba mocna chemia, bo bród naprawdę dziś ładnie domył półtoratygodniowy naprawdę mocny syf na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.