Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzień pełen wrażeń :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

 

IMG_2142.jpg

 

Straciłem jakieś 50% wartości auta, 18000km wybiło. Już tylko 160 i praktycznie nadaje się do złomowania :/ A do tego nie udało się zrobić zdjęcia z równą liczbą :(

 

Potem ktoś przysłał smsa "ty nie masz światła". No i tutaj już się posypały gromkie żale... Jak to nie mam ? Tak to o byle bzdurę pika, a jak dzienne wysiadło to nic ? Dramat jakiś :thumbdown: 30km z Młocin do domu, każdy po kolei widział jednookiego bandytę, wiocha :x

 

Wyjąłem dzienną i się okazało że :

 

IMG_2144.jpg

 

Byłem przebiegły jak łasica, jak chrabąszcz, jak gajowy, a tu masz. Nie dało się zlutować, to całość została pocięta i wyleciała przez balkon.

 

Potem odebraliśmy Civica ze zmiany manszety, niby cacy, ale cały prawy błotnik uwalony, maska do korekty, więcej w tamtym temacie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

prawie

 

ledwo zdążyłem wyhamować

 

gdyby nie hamulce z type-r to pewnie by tu było

 

ja wyhamowałem w ostatniej chwili, ale już byłem milimetry od krawężnika...

 

 

a wszystko przez zamiłowanie Polaków do lewego i środkowego pasa :zly:

trzy pasy, za chwile to będzie S8, a wszyscy jadą tylko środkowym i lewym, prawy pusty :/ Rusek dojechał na środkowym do seicento, pogania go a ten nic sobie nie robi, dalej jedzie środkowym 65-70, ja w momencie kiedy tir poganiał saitca dojeżdżałem do nich, jestem mniej więcej w połowie naczepy i wtedy tir bach na mnie :shock: ja w hamulec, w lewo jak najbliżej krawężnika, trąbię i dopiero usłyszał rusek i odbił :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąłem z jebaja, 140 za 2 sztuki

jeśliś zainteresowany profi LEDowymi DRLami to znam speca który robi takowe na zamówienie. Oczywiście dba o chłodzenie i te sprawy :P wg. mnie miażdżą - koszty jak zakup pary wosków Carbon+Glasur :P ale mam takowe u siebie i absolutnie polecam, warte takich pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojezu, żółte żarówki feee :thumbdown: za nic w świecie ;) a każdy kto widział moje lampy na żywo mówił że miażdżą suty :P

zólte blee ;)

2012-02-08%252016.56.59.jpg

z lewej zwykła z prawej ledowa w5w :)

nawet na zdjęciu telefonem widać różnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.