Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

właśnie zamontowałem nową Centrę Plus 100Ah.. za 430zł.

a obiecałem sobie, że na auto do grudnia nic więcej nie wydaję.

 

za takie papiery do Madzi kupił byś Panasonica .. ja tak zrobiłem 2 lata temu i nic się nie dzieje

 

2 lata to wszystko wytrzyma ;)

moja centra plus wypluła ducha po 5 latach. a na jej miejsce poszedł voltmaster. marka centry, parametry identyko (62Ah, 540A) i 210 zł. Więc bez dramatu. Generalnie na zimę jestem gotów. Nowe: rozrusznik, kable, świece no i aku.

Tylko... i tu właśnie sedno posta w TYM temacie. Zaginęły moje zimówki. Na wiosnę znajomy wulkanizator po zmianie miał je podrzucić do ojca do firmy. Ojczulo patrzy - nie ma. A gumiarz nie ma teraz czasu po tyłku się podrapać, a co dopiero szukać moich zimek :/

Ajjj to jest pierdoła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrali prąd na 2h....Kocham bramy i furtki otwierane elektrycznie :wallbash:

Uziemiony po ciemku w garażu :thumbdown:

Całe szczęście, że to trwało tylko 2h...

A nie pomyślałeś, żeby ręcznie otworzyć bramę? Przecież każdy mechanizm ma taką opcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "tatowym" w210 zablokowała się stacyjka. Poszedł do lekarza, wrócił i już nie pojechał. Auto w automacie, skrzynia na "P", kluczyk oryginał, a stacyjka ani drgnie :thumbdown: . Dziś ma przyjechać jakiś "magik" od zamków i kluczy i ponoć go uruchomi...a mówiłem, kup forda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "tatowym" w210 zablokowała się stacyjka. Poszedł do lekarza, wrócił i już nie pojechał. Auto w automacie, skrzynia na "P", kluczyk oryginał, a stacyjka ani drgnie :thumbdown: . Dziś ma przyjechać jakiś "magik" od zamków i kluczy i ponoć go uruchomi...a mówiłem, kup forda ;)

Lepiej nie kombinuj bo Ci sie ponownie zatnie.

Trzeba wymienić całą stacyjkę.

Ona ma chyba z metr długości :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrali prąd na 2h....Kocham bramy i furtki otwierane elektrycznie :wallbash:

Uziemiony po ciemku w garażu :thumbdown:

Całe szczęście, że to trwało tylko 2h...

A nie pomyślałeś, żeby ręcznie otworzyć bramę? Przecież każdy mechanizm ma taką opcję ;)

 

wiesz, gdyby jeszcze był kluczyk do tego mechanizmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "tatowym" w210 zablokowała się stacyjka. Poszedł do lekarza, wrócił i już nie pojechał. Auto w automacie, skrzynia na "P", kluczyk oryginał, a stacyjka ani drgnie :thumbdown: . Dziś ma przyjechać jakiś "magik" od zamków i kluczy i ponoć go uruchomi...a mówiłem, kup forda ;)

Lepiej nie kombinuj bo Ci sie ponownie zatnie.

Trzeba wymienić całą stacyjkę.

Ona ma chyba z metr długości :/

 

"Oko" znowu jeździ. Przyjechał "fachowiec", rozebrał na miejscu całą stacyjkę, popoprawiał, nasmarował i odpalił :-] Ojciec znowu zadowolony, bo dziś miał niewątpliwą okazje jechać do pracy szwagrowym golfem ( znak rozpoznawczy - niebieskie podświetlenie podłogi :lol::lol::lol: ), którego nie idzie wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.