Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem chłopaki gdzie wy żyjecie, ale każdy ma prawo do nietykalności. Policjant jest od przestrzegania prawa, a nie od kopania według uznania.

 

Dokładnie taka prawda. Przecież to jest kopanie leżącego :zly::wallbash:

 

Sam byłem kiedyś świadkiem jak ktoś uciekając samochodem przed policją zakończył ucieczkę kilka metrów od mojego domu. Gość dosłownie krzyczał i przepraszał a policjanci biła go pałami :zly::x

 

I to według policji będą najbardziej agresywni których trzeba było aresztować :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak biega "bydlo" luzem po miescie to musi poczuc bat zeby poukladalo

sie w pustej glowie.

 

:good:

 

"Na wojnie" nie strzela się do cywili i do

kapitulujących żołnierzy...

 

niestety, zapisy Konwencji Genewskiej staly sie pusta litera prawa a

wspolczesne konflikty cechuje okrucienstwo dotykajace wszystkich

ktorzy znajda sie w zasiegu konfliktu

BTW kiedys jak zulia walczyla, lezacego sie nie kopalo, dzis...

kiedys zlodziej mial swoj honor i nie wyrwal emerytury staruszce, dzis...

przykladow mozna by mnozyc a jest to efekt pojmowania demokracji przez

ochlokracje

 

CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!

tylko patrzec jak swoje posty bedziesz konczyl cyferkami '88', buuuuu! : /

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_gg, Nie wiem co niektórym osobą w tym kraju ten TVN tak przeskadza ale niech ci będzie, ze jest be.

A co do wody z mózgu toi przeczytaj sobie ostatnie kilka postów z tego tematu i myślę, że możesz już w tym momencie przestać obrażać innych użytkowników

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... start=1380

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem, z powodu że czuje się dumny z bycia Polakiem?

Jak zwykle co poniektórzy naogladaja sie TVN-u itp i woda z mózgu.

 

zadnego problemu i mam nadzieje ze nie mylisz bycia Polakiem z 'polactwem'

jak mawia R. Ziemkiewicz oraz odrozniasz prostote od prostactwa ; )

TVN nie ogladam, w ogole nie ogladam tv, zrezygnowalem z odbiornika 3 lata temu

 

Szły osoby na marsz z flagami, zostały zatakowane przez lewaków. policja zamiast lewusow to skopała niewinnego

 

coz dodac do tego cytatu? wynika z tego ze nie jestes przeciwny kopaniu przez Policje,

wazne zeby skopany zostal wlasciwy

EOT w temacie bo poniosa Cie nerwy, napiszesz za duzo i dostaniesz bana a ja przy okazji ; )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie pseudo policjanta psikającego gazem a później kopiącego jest skandaliczne... Zapewne fajnie się kopie kogoś kto dostaje po oczach gazem i nie stawia oporu.

Nie mogę patrzeć na to nagranie, bo podnosi mi ciśnienie na maxa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Panie i Panowie - uznajmy, że to co miało zostać powiedziane na temat tych policjantów, łebków itp uznajmy, że zostało powiedziane i zakończmy może tę dyskusję, ponieważ zaraz dojdzie do jakieś niepotrzebnej wymiany zdań a na naszym pięknym forum zupełnie nie o to chodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty niektóre posty ręce opadają, pies psika gazem typowi po oczach po czym kompie go po głowie gdy ten leż, dla mnie dno. No ale dzielny :kox: policjant dostanie medal i szybszą emeryturę bo żyje w stresie i naraża swoje zdrowie naparzając obywateli :lol:

 

 

Żeby nie było OT, dzisiaj spędziłem 3h wydając spaliny i stojąc w korku na parking Galerii Malta.

Po 2 godzinach administracja galerii zadzwoniła po straż miejską która rozładowała korek (wreszcie się do czegoś przydali). Oczywiście pazerność administracji niema granic, w czasie gdy ludzie z górnych poziomów stali miejscu do galerii napływali kolejni ludzie.

 

Chciałbym gorąco podziękować administracji Galerii Malta za zjebanie sobotniego popołudnia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie dziś wkurzyło? stoję sobie spokojnie na światłach a tu nagle bum :shock: :shock: Pani w espero wjechała w 2 letni samochód, który nigdy nie widział żadnego dzwona, stłuczki, obcierki, dosłownie nic...

 

wysiadając z samochodu spodziewałem się najgorszego - pogięte dwa błotniki, zderzak, klapa, cały pas tylny, już po samochodzie... tym bardziej, ze w lusterku widziałem espero, które miało skasowany cały przód.

na szczęście skończyło się na porysowanym tylnym zderzaku (trzeba wymienić) i skrzywionej na pewno belce pod zderzakiem... nie wiem jak czujniki parkowania, niby działają dobrze, ale są powciskane w te otwory i dopiero po rozebraniu będzie widać czy coś tam się nie połamało...

 

a to wszystko 500metrów od mieszkania Państwa Młodych, których po znajomości miałem zawieźć do ślubu.... szybki telefon i okazało się, że mogę się trochę spóźnić i że im nie będzie przeszkadzał ten zderzak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem, ze w Swieto Niepodleglosci nie mozna isc i spokojnie zademonstrowac swojej dumy, radosci,przynaleznosci, etc. Jak mozna bylo dopuscic, aby ta banda polsko-niemieckich łobuzów zrobiła rozróbę w środku Warszawy? Czy w służbach porządkowych działa jakis wywiad? Ktos za to wogole odpowiada?

 

A to bez komentarza...http://www.youtube.com/watch?v=5lPAqfY2YhY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Coś za często ten filmik jest pokazywany, ma za dobrą jakość i dziwne, że koleś co go kręcił nie oberwał.

A policja raczej nie chodzi w sportowych butach, dżinsach i bluzach z kapturem na takie akcje. Kamizelkę z napisem POLICJA to sobie każdy może załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co, Sprintery TVNu same się podpaliły ? Pan Mietek operator kiepa upuścił na dywanik i się zajarał, bo nie było na nim 303 AP ? Panowie, kur^^a, nie dajmy się zwariować, TVN be, TVN żydy, TVN Tupolew, gówno i podcieranie sobie wszystkiego nim. Młodym, takim jak ja, chce się rzygać ciągłym biadoleniem, mówieniem jaki to PIS świetny, a PO i reszta be, a Palikot to już w ogóle.

 

Rozumiem, że cała manifestacja przebiegła spokojnie i ten incydent to co ? Nie Polacy ? Nie ludzie biorący udział w manifestacji, kim oni byli ? Bo skoro utożsamiali się z całą tą paradą to są patriotami i łączą się z tymi spokojnie manifestującymi. Mi to wygląda tak, jakby ktoś wypolerował Ci całe auto, żeby się błyszczało, bo tak jest dobrze, bo tak trzeba. Maskę z kolei przeleciał padem z przyklejonym kawałkiem papieru ściernego, bo przecież za dobrze być nie może, całość nie może być spójna i działać w imię czyjegoś dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOC, 3 piętra stały więc jak co drugi dzwonił na policje bo administracja miała w pompie to przyjechali dla świętego spokoju. Ja tylko jestem ciekaw jak się ma wentylacja tego parkingu, smród spalin unosił się przy drugich drzwiach na parking a po 15 min. przebywania na takim parkingu ból głowy jak w banku...

 

Ja już omijam Maltę szerokim łukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak bym wiedział ile papierkowej roboty maja policjanci to ... ;-/

 

ja się o tym przekonałem jak "ktoś życzliwy", jak to określił policjant, podkablował mnie na policje, że jeżdżę z nieprzepisową tablicą rejestracyjną (miałem tylną wielkości tych z USA). siedziałem prawie godzinę a policjant cały czas coś pisał, drukował, ja podpisywałem i tak w kółko... + jeszcze to samo jak tamten miły ktoś składał zawiadomienie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.