Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Orange po tygodniu od złożenia zamówienia na abonament i podpisaniu pełnomocnictwa na przeniesienie numeru odrzuciło moje zamówienie... 'Przepraszamy za trudności i zachęcamy do ponownego zlożenia zamówienia' a ja dalej bez telefonu :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koleś w Touareg'u podczas wymiany opon, zabieram się do wjazdu na warsztat a on wciska się przede mnie i ryczy że przyjechał przede mną tyle że ja byłem umówiony na godzinę on nie, mechanik mu tłumaczy że ci umówieni na godzinę maja pierwszeństwo a on po bluzgał obraził się i pojechał. Ehhh czasem myślę ze im większe auto tym większy kretyn :x oczywiście nie obrażając nikogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zatrzymałem przed przejściem dla pieszych i mnie pani puknęła w tył, prędkość ok. 20km/h. wysiadła zadowolona "to napiszemy coś" :D dodam, że ja jechałem moim czarnym megane II, a ona czarnym megane I :lol:

u mnie przerysowany zderzak

dsc0089js.jpg

u pani porysowany zderzak, zagięty błotnik, połamane zaczepy lampy

dsc0088xr.jpg

szkoda zgłoszona w ASO hyundaia, oni mi to będą malowali. powiem żeby tylko ruszali zderzak :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

weglus, bo Pabianice takie pechowe są :)

ja miałem to samo tydzień temu jak popadało - skręcałem z 20Stycznia w Smugową i jak ostatnia dupa postanowiłem puścić babkę na pasach :wallbash:

6tygodniowy zderzak do wymiany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, jechała za mną z 500metrów. na uliczce przy markecie jadłą i śpiewała :D a, że nawet ładna była to często w lusterko spoglądałem :D skręcam sobie w prawo widze, że zza ciężarówki zaraz będzie nieśmiało wychodził pieszy to sie zatrzymałem i puk :/

niby ją słońce oślepiło, a była w okularach. ciekawe, że mnie bez okularów nie oślepiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lz, bo większość jeździ po najtańszych ofertach i szuka kilkuletniej igiełki :roll:

 

Te najdroższe i średnie cenowo to także w większości "igiełki" więc nawet jak ktoś będzie omijał te najtańsze oferty to i tak sobie pojeździ zanim spotka auto godne uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, ja też ostatni przepuszczałem pieszego na przejściu, ale dla Pana w RAV 4 to było za dużo, najpierw zaczął trąbić, a jak wyprzedzał pokazywał, że go głowa boli :)

 

P.S Żeby nie było, że szufladkuje, ale Pan miał rejestracje z Grójca. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, Latex najdroższy

Wiem ale jakoś z przyzwyczajenia tam jeżdżę bo wiem że nigdy mi niczego nie spieprzyli, poza tym dziś w ramach akcji dbania o klienta dawali kupony-25% do jednej z Opolskich myjni, tak się ciesze że nie wiem co z tym zrobić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.