Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj wymieniłem żarówkę h7 mijania z jednej strony a dzisiaj się druga przepaliła :wallbash:

 

ale zrobię doświadczenie :mrgreen: 1 założona jakaś long life boscha za 24,99 zł a druga jakaś na u... za 10,99 zł zobaczymy która ile pożyje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rs8, jeśli postanowisz skorzystać z którejś z konstruktywnych propozycji Łukasza to zwróć przed zakupem uwagę, że cena 52 tyś zł za sześcioletnie GTI jest... nieco wygórowana ;)

 

I po ch** Ci różowy golf?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem mundkiem aż tu nagle kot mi wyskoczył.. :idea:

serce mi sie zatrzymało jak w niego przyj**ałem. :shock:

Wysiadłem.. patrze a tu tylko plastik na dole mi się odczepił :evil:

jadąc cały czas szczęśliwie 50km/h dotarłem cały i zdrowy do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adii, a gołąbka też chcesz na grila?? ;)

 

Kolega dał mi samochód żeby go na wesele odwieźć i w drodze powrotnej pierdol......łem gołębia. Nawet nie wiedziałem że to gołąb i pojechałem dalej bo ciemno już było. Zajeżdżam pod dom włączam halogen przed garażem ale patrze coś dziwny ten samochód zaślepki od haka holowniczego nie ma ja patrze na wlot powietrza do chłodnicy a tam gołąb za kratką jest. Samochód to ford s-max. W kratce 3 szczebelki złamane i brak zaślepki. :wallbash::wallbash::wallbash::zly::zly: No tak się wkur.... że szok. Ale co zrobić :dontknow: Trzeba będzie koledze powiedzieć :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franekfr,

A co z siersciuchem ?? Uciekł ?

 

jak popatrzyłem w lusterko to trochę sie zakurzyło, ale nie było go widać, pewnie do rowu wpadł, na dodatek baba mi syrenę włączyła i cały czas mówiła -"biedny kotek" ... :wallbash:

 

Adii, od razu pojechałem do garażu go zaczepić :) i jest już git, nawet śladu nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dodatek baba mi syrenę włączyła i cały czas mówiła -"biedny kotek" ... :wallbash:

 

i miała rację :!: uwielbiam normalnie osoby bez serca, które potrącą i normalnie pojadą dalej nie patrząc czy może jednak zwierze żyję i wypadałoby pomóc :zly::wallbash: ale po co przecież auto całe. Jadąc trasą obserwujemy również pobocza a nie tylko prosto przed siebie :!: Źeby nie było mi nie raz zwierze wyskoczyło przed maskę, ale zawsze udało się wyhamować lub odbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dodatek baba mi syrenę włączyła i cały czas mówiła -"biedny kotek" ... :wallbash:

 

i miała rację :!: uwielbiam normalnie osoby bez serca, które potrącą i normalnie pojadą dalej nie patrząc czy może jednak zwierze żyję i wypadałoby pomóc :zly::wallbash: ale po co przecież auto całe. Jadąc trasą obserwujemy również pobocza a nie tylko prosto przed siebie :!: Źeby nie było mi nie raz zwierze wyskoczyło przed maskę, ale zawsze udało się wyhamować lub odbić.

 

Uwierz że nie miałem czasu na żadną z twoich wyżej wymienionych reakcji. Taka droga, że blok był tuż przy samej drodze i właśnie stamtąd mi wyskoczył. A do rowu w którym płynie rzeczka nie mam zamiaru wchodzić. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz że nie miałem czasu na żadną z twoich wyżej wymienionych reakcji. Taka droga, że blok był tuż przy samej drodze i właśnie stamtąd mi wyskoczył. A do rowu w którym płynie rzeczka nie mam zamiaru wchodzić. pozdrawiam :)

 

ok, ale nawet się nie zatrzymałeś, więc skąd wiesz, że wpadł, aż tak nisko do rzeczki? Może leżał na trawie a z lusterka nie było go widać?

 

Nie chcę się kłócić, więc pokój, ale coraz więcej osób sobie to olewa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.