Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ultratouch, u mnie to samo :shock::shock: też po tej ulewie wosk co prawda miał prawie 2 miesiące ale umarł na amen :shock:

 

Nie umarł a się zapchał syfem. Delikatne glinkowanie pomoże ale osłabi LSP a chce żeby mi starczył co najmniej do marca. Jutro chyba od nowa położę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to tak jakby jakiś pijaczek sie przewrócił i przejechał odzieniem

Watson, pomocnik Sherlocka podpowiada, że mógł o Twoje auto ocierać się jegomość z paskiem z wielka klamrą z orłem/jastrzębiem w celu wyładowania swoich rządz 8-) . Może masz anielską buźkę i mu się spodobałeś ? Pewnie używasz dezodorantu Axe? :evil:

musiał chyba gwałcić moje auto bo słupek porysowany na wysokości klatki piersiowej :D.

może to jednak była kobieta ocierająca sie swoimi piersiami? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba czołowa wymieniona i to powinno iść do "Co mi dziś poprawiło HUMOR??". Jednak masakra zrobiona przez wymieniających szybę na karoserii (lewy błotnik zwłaszcza) woła o pomstę do nieba...

 

na jutro na 13tą w oddziale w Katowicach

 

Do zeszłego miesiąca pracował tam kumpel ;)

a teraz na Bytom sie przeniósł,a szyby to wstawiał tak że śladu nie było ;) i odcisku palca na lakierze byś nie znalazł :song:

 

No Ci co mnie wymieniali to niewiedzą co to znaczy dbać o swój samochód :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak masakra zrobiona przez wymieniających szybę na karoserii (lewy błotnik zwłaszcza) woła o pomstę do nieba...

 

Włącz nawiew na szybę na maksa to się dopiero ucieszysz :-]

 

Przez ostrożność zapytam... Czego mam się spodziewać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podczas wycinania szyby nie zasłonili nawiewów to wylatującego starego rozkruszonego kleju. I tak musisz to zrobić żeby się go pozbyć stamtąd - później "generalka" w środku do zrobienia bo to g$@#!o rozsypie Ci się po całym samochodzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podczas wycinania szyby nie zasłonili nawiewów to wylatującego starego rozkruszonego kleju. I tak musisz to zrobić żeby się go pozbyć stamtąd - później "generalka" w środku do zrobienia bo to g$@#!o rozsypie Ci się po całym samochodzie :kox:

 

Heh to nie ma tragedii :-] W drodze powrotnej klima działała na 50% mocy wiatraka i nic strasznego nie było. Poza tym środek jest przed generalnym sprzątaniem planowanym na sobotę. Więc tutaj problemu nie widzę. Bardziej mnie wkurza to, że w przypadku tego błotnika chyba bez papierka 3000 się nie obędzie :x Potem Megs UC na ValetPRO Ergo Polishing Applicator i machanko... 2-3h mi zejdzie... Pocieszam się tym, że już takie rysy ręcznie wyprowadzałem i efekt jest więcej niż zadowalający. Ale to machanie.... Echhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest jakaś jedna wielka pomyłka ;/ Wchodziły mi ciężko biegi, ja tam nie oceniam, bo się nie znam. Pojechałem, odpowietrzyli, zapłaciłem 60zł, co dla mnie małymi pieniędzmi obecnie nie są.. Minęło, nawet nie! 24 godziny odkąd odebrałem samochód i co?! Znowu mamy to samo... Na jedynce przy wciśniętym sprzęgle auto samo rusza... Docisk ?? W czerwcu też byłem i też było płacone 60zł, rok temu, no może trochę więcej było wymieniane sprzęgło, nie wiem czy ze wszystkimi podzespołami, nie interesowałem się wtedy jeszcze... Człowiek się cieszy, że odebrał auto po prawie 4 tygodniach, a tu takie cyrki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.