Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakis koles z Sosnowca wysyla swoje nagie fotki na facebooka :zly: ktos ma jakis pomysl jak sie zemscic ? :dontknow:
Wyślij swoje :dontknow:

http://content.hardcorowo.pl/k58SeetxCUif/1.jpg

coś w tym stylu mu powysyłaj :mrgreen: jak ktoś je kolacje proszę nie otwierać linka :lol:

 

Wczoraj byliśmy w wulkanizacji zmienić opony, te kumho były 2009 rok :shock: na przód poszły nowe yokohamy advan, na tył hangkongi z 2008 roku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis koles z Sosnowca wysyla swoje nagie fotki na facebooka :zly: ktos ma jakis pomysl jak sie zemscic ? :dontknow:

 

 

wyślij to:

 

http://nobrain.dk/

 

Jedyna rada jak to zamknąć to ctrl+alt+del i zamknąć proces firefox.

 

(rada dla tych którzy chcą sprawdzić co to) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W FF już przy pierwszym okienku wyskoczył aplet, czy zablokować wyświetlanie kolejnych okienek - kiedyś wiedziałem coś podobnego, tylko, że strona uciekała po ekranie - niestety już niewiele osób da się na to nabrać, bo prawie każdy ma Adblock'a, itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas gdy nakładałem wosk na auto sąsiad postanowił rozpalić sobie w piecu :/ cała fura w sadzy :zly::zly:

No to nie byłeś sam.... już kończyłem nakładać a tu jakiś patafian z okolicy palił chyba jakieś papiery i pełno sadzy wylądowało na padliszczu :x

 

Szyba BMW do wymiany :/:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

A przy wycieraniu przedniej szyby od wewnątrz popisałem się niepospolitą siłą i tak potrąciłem lusterko wewnętrzne, że wypadło z zaczepu na szybie a spod zaczepu wyskoczył pajączek i szyba do wymiany :/ Szkoda zgłoszona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegarek czy te ślizgacze pod stare myszki też są, czy trzeba wycinac tak jak napisałeś ? I czy one tylko odpowiadają za poruszanie się myszy po powierzchni ? Moja mysza mnie wkurza z tym, że jak raz wcisnę to ona to odbiera to jako dwa wciśnięcia i czasami otwiera mi inne rzeczy niż chcę np tylko zaznaczyc itp,a żeby "przeciągnąc" jakiś element np do folderu to jest tragedia ... Zwolnienie kliknięcia mam ustawione na najmniejsze, ale to nic nie daje. Po czyszczeniu chwilę było ok, ale tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.