Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak w skrócie, auto dla ludu coś się psuje :? Drgania kierownicy przy "FOT" 120-150, do tego jakoś tak terkocze/klekocze na wolnych obrotach, delikatnie ściąga w prawo i trzeszczą tylne podłokietniki i boczki :thumbdown:

 

Ale przy tej temperaturze to aż strach wciskać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

JM63, one od początku sobie postukiwały, okej może przesadzam. Mnie po prostu nawet najmniejsze puknięcie tak denerwuje, że potrafię się zatrzymać i coś podkładać.

 

Dochodzą jeszcze drgania od bassu, pod remizy jakoś podjeżdżać trzeba 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zawsze, ale to zawsze 10 jest pensja i tyle. 

A co do pracy, to chyba zależy od regionu. Chodzi o wykwalifikowanie kadry. Przychodzi ktoś na stanowisko takie i takie, jego pierwsze pytanie, to ile będzie zarabiał. Nie to, co wchodzi w skład jego obowiązków, nie to, w jakim wymiarze godzinowym. Kasa nie jest mała, a mimo wszystko totalny brak szacunku do niej. Maszyny stopniowo przejmują kontrolę i tyle. A znależć dobrego kucharza czy kierowcę ? Powodzenia  ]

 

 

 

To jak dasz mi tą " nie małą kasę" ( nie musi być 0000 za pierwszą cyfrą) i normalną umowę to ja składam "CV" oficjalnie na kierowce, mogę też iść na własną działalność. doświadczenie na stanowisku kierowcy? niech pomyślę: przejeżdżam średnio 6-7tys miesięcznie, mam aktualną książeczkę sanepidu. cechy beChawioralne też na plus.

 

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, wyważone. Tylko i wyłącznie przy bucie na 3 i 4 biegu, na niższych/wyższych nie ma drgań. Pewnie coś z przeniesieniem rumaków na asfalt ;)

 

arekr6, kierowca ? Praca 6:30-14, piątki zawsze tak do 12:30-13. Dziennie robią po 150-200km, więc mówimy o małej skali. Płaca ? 2 z przodu jest, więc moim zdaniem źle nie mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, wyważone. Tylko i wyłącznie przy bucie na 3 i 4 biegu, na niższych/wyższych nie ma drgań. Pewnie coś z przeniesieniem rumaków na asfalt ;)

 

Dwumas ?? Tak się z reguły zaczyna. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJ 3 z przodu i idę pracować u ciebie, nawet od jutra ( reszta priv) ale mam jeden warunek!! Z klientów, których ja zdobyłem bez przymusu 10% dla mnie.

 

co do kierowców: Ja nim nie jstem, ale nie uwłaczaj im dając im 2 z przodu. 1,9 ma Kasjerka z biedronki na rękę. ( reszta priv jak chcesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJ 3 z przodu i idę pracować u ciebie, nawet od jutra ( reszta priv) ale mam jeden warunek!! Z klientów, których ja zdobyłem bez przymusu 10% dla mnie.

 

co do kierowców: Ja nim nie jstem, ale nie uwłaczaj im dając im 2 z przodu. 1,9 ma Kasjerka z biedronki na rękę. ( reszta priv jak chcesz)

Warunki to można stawiać u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arekr6, wybacz, 1900 w Biedronce ? U nas w mieście 1200 dostają i są szczęśliwe ;) Za każdy nowy sklep, na który pójdzie 3 razy towar i nie przyniesie straty dostają stówkę, więc jakaś tam forma zachęty jest.

 

skiba, nie. Tylko przy bucie na 3 biegu przy tych widełkach :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arekr6, wybacz, 1900 w Biedronce ? U nas w mieście 1200 dostają i są szczęśliwe Za każdy nowy sklep, na który pójdzie 3 razy towar i nie przyniesie straty dostają stówkę, więc jakaś tam forma zachęty jest.

 

Pojeżdzij po FMCG i B2B to się zdziwisz

 

 

Dobra jałowa rozmowa, Geno moje zdanie znasz.

 

Reszta " twardzieli biznesmenów niech s....a" koniec OT

 

[ Dodano: 10 Październik 2012, 21:33 ]

arekr6, no to pojechałeś kasjerka 1900 PLNów >> ???

 

w mazowieckim jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.