Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dajmy na to firma zatrudnia z dwa tysiące osób, a śmiało takie w okolicy są, to płaci 150 koła co miesiąc, bo około 70-80 PLN za łebka namiesiąc. Daje to 150 * 12 = 1 800 000 PLN.

A bez kozery powiem, że i większe firmy istnieją w Polsce...

geno, Strzelam, że z PIĘĆ baniek ;)

P.S. jak byśmy się na spocie spotkali kiedyś, to weź przypomnij ten PFRON, podyskutujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwują te liczniki ciepła na kaloryferach. Włączyłem żeby się nie zapowietrzyly i były bardzo delikatnie ciepłe i nabilo na kaloryferach 10 jednostek gdzie kaloryfer w żaden sposób nie podniosl temperatury w domu. Po fakturze z tamtego roku wynika za jedna jednostka kosztuje 80gr więc kosztowało mnie to 8zl. Generalnie lipa na maksa bo nie chce wiedzieć ile to będzie nabijalo jak bezie chodził kilka godzin na opor :-(

Taniej wyjdzie farrelka bo godzia grzania to 1.20 a w tą godzinę zrobię w pokoju saunę. Bez sensu te grzejniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow, no no, z tym się zgodzę, nie zbyt dobrym rozwiązaniem są te liczniki. :thumbdown: Ale też nie bardzo rozumiem tych ludzi, którzy w zimę siedzą w domu w bluzach, gaciach, a grzejniki mają zakręcone i jak zapytasz ile mają naciągnięte na tym grzejnikowym liczniku to powiedzą, że nic, bo u nich jest ciepło w domu i nie trzeba im grzac... ;)

KeepeR a jaki masz silnik(oznaczenie) ? U mnie powodem syczenia była pęknięta opaska na EGRze, która przyspieszyła wytarcie się takiego ząbka na gumowym wężu i później tamtędy spierdzielało powietrze.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to szczęście, że licznik ciepła jest zamontowany na rurach (przyłączu)zasilających kaloryfery i liczy rzeczywiste zużycie ciepła (pomiar temp. na zasilaniu i powrocie oraz przepływ) w zeszłym roku skończyła się ich legalizacja i ADM wpadła na pomysł zamontowania podzielników na kaloryferach. ale lokatorzy wybili im to z głowy i zamontowali nam nowe liczniki ciepła. to rozwiązanie jest idealne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak jutro chyba zaczne dochodzenie, mam nadzieje ze skonczy się na czymś takim bo co ciekawe turbina była niedawno regenerowana... chociaz z tym regenerowaniem roznie bywa

 

Sprawdź również złącze elastyczne siatkowe łączące kolektor wydechowy z wydechem. U mnie przez nieszczelność w tym miejscu słyszałem świst turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak silnik ALH

 

LoozaQ sprawdze chociaz ta cześć była wimieniana wiec raczej odpada

 

Pozatym problem jest taki ze świst z wydechu (ciagły) wystepuje dopiero po przejechaniu się autem prawdopodobnie dopiero po rozgrzaniu do 90*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, mam takie elektroniczne, znaczy pokazuje impulsy ile zuzyje, ale dla mnie masakra, w tamtym roku jak to testowałem to w duzym pokoju gdzie jest 16m2 przez 4 godziny grznia na full temperatura wzrosła o 1,5 stopnia z 20,5 na 22, przy zamkniętych drzwiach do pokoju, okna plastiki szczelne, wiec dla mnie dupa, a nabiło sporo, taniej wyjdzie chyba za farellka zapłacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał klient po dwóch dniach po praniu (corolla 04r.) że mu wyszły jakieś plamy na fotelach z przodu :dontknow: Zaglądam, no rzeczywiście białe zacieki na dole oparć, tak jakby nierównomiernie wysychało. :wallbash: Już się na poprawkę umówiliśmy (w porządku gościu :) ) ale to nie powinno mieć miejsca :?

 

Już drugi raz się coś takiego zdarzyło i po dwóch przetarciach mokrą MF wszystko znika ładnie. Wiecie co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zak#$$^%^ła kolejna, bodajże 6 awaria ekspresu DeLonghi...Dwa (słownie: dwa) dni temu odebrany z autoryzowanego serwisu, uparzył 6 (słownie: sześć) kawusiek.... :lol::wallbash: Nie muszę chyba dodawać, że w okresie trwania gwarancji nawet nie miauknął.... :evil:

 

jakieś czarne piątki w WWL...w moim ekspresie dziś pękła jakaś rurka i kawusia poszła bokiem :zly:

całe szczęście zlokalizowałem usterkę i cały koszt naprawy jakieś pięć dyszek i pół godzinki roboty 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow, no no, z tym się zgodzę, nie zbyt dobrym rozwiązaniem są te liczniki. :thumbdown: Ale też nie bardzo rozumiem tych ludzi, którzy w zimę siedzą w domu w bluzach, gaciach, a grzejniki mają zakręcone i jak zapytasz ile mają naciągnięte na tym grzejnikowym liczniku to powiedzą, że nic, bo u nich jest ciepło w domu i nie trzeba im grzac... ;)

KeepeR a jaki masz silnik(oznaczenie) ? U mnie powodem syczenia była pęknięta opaska na EGRze, która przyspieszyła wytarcie się takiego ząbka na gumowym wężu i później tamtędy spierdzielało powietrze.[/b]

Ja juz myślałem ze swoim kalafiorem wjechać, a grzejnik z licznikiem do garażu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.