Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałem dziś do wulkanizatora wymienić 2 opony w samochodzie. Niestety w sprawdzonym zakładzie nie udało mi się tego zrobić przez 5 wizyt, bo albo nieczynne, albo urlop... Pojechałem do innego... Wyglądał na porządny, ceny też unijne. Wrzucają runflaty 20 cali, więc z moimi skromnymi 17 nie powinni mieć problemu... Ja jednak nauczony przeszłością, że zawsze wulkanizator przy przekładce zostawia ślady na felgach, czułem, że tym razem będzie podobnie.

I stało się... Na jednej feldze po montażu odprysł lakier na rancie. Nie chcąc być "czepialskim" nie sprawdziłem po centymetrze felg na miejscu, tylko zrobiłem to po powrocie do domu. Nie mniej jednak ewidentnie widać, że to wina zakładu, bo pozostałe 3 felgi w stanie idealnym, bez ryski. :wallbash:

 

Uszkodzenie jest niewielkie, bo odprysk ma może pół cm, ale mimo wszystko denerwuje, bo felgi po lakierowaniu wyglądały jak nówki sztuki... :zly:

 

Mam do Was pytanie: Czy mogę to uszkodzenie zareklamować? 99% ludzi pewnie stwierdzi, że tyle to nic i praktycznie nie widać, a część pewnie mnie wyśmieje... Natomiast ciekaw jestem Waszej opinii w tej kwestii... Czy u Was także wulkanizatorzy zrobili jakieś szkody na felgach?

 

Dodam jeszcze, że owy zakład prowadzi także "auto kosmetykę"... Takiej masakry jak dziś nie widziałem nigdy... Szkoda opowiadać, ale współczuję ludziom, którzy zostawiają tam samochody... :dontknow:

 

Jestem wręcz przekonany, że nie uznają Ci reklamacji ponieważ nie zgłosiłeś tego na miejscu. Gdybyś od razu po montażu to stwierdził to mógłbyś coś wywalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GracjanS4, jaki masz gwint? może ci z mojego starego JOM-a podpasują :)

 

KW Variant 1 INOX...

 

Nic innego mi nie podpasuje, tylko dedykowane pod mój gwint, tylna nakrętka ma jeszcze jakby takie centrowanie dla sprężyny :thumbdown:

 

GracjanS4, ślusarz i koniec kłopotów :)

 

Boję się że mi to zrobi z jakiegoś amelinium i będę miał potem ździwko jak pęknie czy coś podobnego :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowa, która zrobiła porządek w garażu :wallbash: porządek oczywiście po swojemu. Przestawione regały, stolik itd. Fajnie, że teraz wjadę autem tak aby coś w nim zrobić :zly: A miałem dzisiaj po pracy montować półeczki i zrobić porządek w autokosmetykach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Rozliczenie za cieplo przyszlo.

 

1100 do zaplaty. noz chyba ich POJE#$%@^#@$%&&. Wprowadzilem sie miesiac temu. Mieszkanie stalo prawie 9 miesiecy puste. Skad te wyliczenia? Noz chyba tam z kamera pojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info od serwisu, że do wymiany przedniego zderzaka (szkoda z mojego AC) muszę dopłacić prawie 200zł...

mój agent ubezpieczeniowy w zeszłym roku dał d@#$y i polisa jest w wariancie "optymalnym" a nie serwisowym jak zawsze było... chyba dostanie "krótką zjeb@#kę wzrokową" !! :wallbash::zly:

 

[ Dodano: 3 Październik 2012, 12:11 ]

Rozliczenie za cieplo przyszlo.

 

1100 do zaplaty. noz chyba ich POJE#$%@^#@$%&&. Wprowadzilem sie miesiac temu. Mieszkanie stalo prawie 9 miesiecy puste. Skad te wyliczenia? Noz chyba tam z kamera pojade.

uuuu boli !! :cry: ja mam jednak zwrot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

[ Dodano: 3 Październik 2012, 12:11 ]

Rozliczenie za cieplo przyszlo.

 

1100 do zaplaty. noz chyba ich POJE#$%@^#@$%&&. Wprowadzilem sie miesiac temu. Mieszkanie stalo prawie 9 miesiecy puste. Skad te wyliczenia? Noz chyba tam z kamera pojade.

uuuu boli !! :cry: ja mam jednak zwrot...

 

blok zuzyl o polowe ciepla mniej, ale podwyzszyli o 150% cene jednostki ciepla z 50 groszy na 1,50... po to by zaplacic za to cieplo ktore kupili a nie wykorzystali.... normalnie mi sie scyzoryk otwiera... bede to reklamowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.