Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O rana pucu pucu mojego parcha, po 6 godzinach dopieszczania wsiadam jadę kawałek staję pod sklepem, idę do sklepu ,wracam a tam kupa ptasia na masce sporych rozmiarów :zly::zly::zly::zly:

 

to samo mnie dziś spotkało... kupa na dachu :zly: no i jutro powrót do roboty po 2 tygodniowym urlopie. pobudka 4:40 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątkowe wyjazdy i niedzielne powroty ze słoikami/jajkami na tylnej półce :wallbash: jako, że mieszkam przy trasie wjazdowej do Warszawy to nigdzie nie mogę się ruszyć w niedziele po 17 bo jest taki korek w stronę wawy :zly::zly::wallbash::wallbash: w piątek z kolei nie da się wrócić do domu między 16 a 21 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątkowe wyjazdy i niedzielne powroty ze słoikami/jajkami na tylnej półce :wallbash: jako, że mieszkam przy trasie wjazdowej do Warszawy to nigdzie nie mogę się ruszyć w niedziele po 17 bo jest taki korek w stronę wawy :zly::zly::wallbash::wallbash: w piątek z kolei nie da się wrócić do domu między 16 a 21 :wallbash:

 

to widzę, że będziesz zorientowany...

 

Którędy najlepiej przelecieć przez wawę od strony wyszkowa lub pułtuska żeby wylecieć na łódź? Przejazd będzie osobówką jutro ok 9-9.30

 

Grota to normalnie przejezdny jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, od strony Wyszkowa to będziesz obok mnie przejeżdżał :-]:-]

lecisz cały czas prosto z Wyszkowa przez Słupno 8-)8-):-]:-]:-]:-] i Marki i wjeżdżasz na Trasę Toruńską a potem już caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaały czas prosto i jesteś w Strykowie :) odkąd TT jest już prawie skończona to jest luzik na niej na całej długości :good:

 

marki mogą Cię trochę spowolnić ale nie będziesz przez nie jechał dłużej niż 15 minut :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, będzie okazja, żeby zajechać, dzięki za zaproszenie ;) , ale jutro mam grafik napięty i nie dam rady. Chodziło mi o to żeby ominąć korki bo ostatnio trochę w markach postałem i jutro chciałbym ich uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy najlepiej przelecieć przez wawę od strony wyszkowa lub pułtuska żeby wylecieć na łódź? Przejazd będzie osobówką jutro ok 9-9.30

 

Grota to normalnie przejezdny jest?

 

Standardowo pewnie marki będą stały Może być Leciutkie zatwardzenie przed mostem.. chyba że polecisz tutaj http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,23,21 ... a78d0ed5cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszędzie spadające liście i igliwie z sosen :zly:

Hmmm.. sosny nie zrzucają igieł, czyżby wkurzyły Cie modrzewie :D

 

no właśnie wiem ale u mnie na działce i działkach obok zrzucają na potęgę i mnie to wnerwia bo od wczoraj nie mam jak wymyć pyłu i resztek past po korekcie w dodatku dzisiaj deszcz :zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dziś do wulkanizatora wymienić 2 opony w samochodzie. Niestety w sprawdzonym zakładzie nie udało mi się tego zrobić przez 5 wizyt, bo albo nieczynne, albo urlop... Pojechałem do innego... Wyglądał na porządny, ceny też unijne. Wrzucają runflaty 20 cali, więc z moimi skromnymi 17 nie powinni mieć problemu... Ja jednak nauczony przeszłością, że zawsze wulkanizator przy przekładce zostawia ślady na felgach, czułem, że tym razem będzie podobnie.

I stało się... Na jednej feldze po montażu odprysł lakier na rancie. Nie chcąc być "czepialskim" nie sprawdziłem po centymetrze felg na miejscu, tylko zrobiłem to po powrocie do domu. Nie mniej jednak ewidentnie widać, że to wina zakładu, bo pozostałe 3 felgi w stanie idealnym, bez ryski. :wallbash:

 

Uszkodzenie jest niewielkie, bo odprysk ma może pół cm, ale mimo wszystko denerwuje, bo felgi po lakierowaniu wyglądały jak nówki sztuki... :zly:

 

Mam do Was pytanie: Czy mogę to uszkodzenie zareklamować? 99% ludzi pewnie stwierdzi, że tyle to nic i praktycznie nie widać, a część pewnie mnie wyśmieje... Natomiast ciekaw jestem Waszej opinii w tej kwestii... Czy u Was także wulkanizatorzy zrobili jakieś szkody na felgach?

 

Dodam jeszcze, że owy zakład prowadzi także "auto kosmetykę"... Takiej masakry jak dziś nie widziałem nigdy... Szkoda opowiadać, ale współczuję ludziom, którzy zostawiają tam samochody... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.