Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie wróciłem z garażu... Chyba mnie krew zaleje... :zly::zly::zly:

3 dni temu na aucie pojawiły się 4 ptasie odchody... Zawsze w takiej sytuacji od razu reagowałem i usuwałem to dziadostwo z auta. Tym razem jednak położyła mnie choroba i tego nie zrobiłem... Liczyłem, że przez trzy doby nic złego się nie stanie i wszystko ładnie zejdzie pod cleanerem... Notabene auto nie było zabezpieczone, bo miałem to zrobić w zbliżający się weekend... Dziś umyłem wypielęgnowałem i wjechałem do garażu by nawoskować... Jak zobaczyłem 4 ogromne plamy w miejscach odchodów od razu pomyślałem, że chyba nie przyłożyłem się do pracy z rękawicą jak trzeba. Wziąłem więc szmatkę i IPA, ale nic - wżer jak był tak jest a szmatka idealnie czysta.. :zly:

Żeby tego było mało, nie pomógł też UC ręcznie, FG500 na białym flexi, na futrze... W końcu wkur***** sięgnąłem po papier... i lipa, udało się usunąć defekt w 10% a dalej to już bałem się przebicia... :wallbash:

 

Wiedziałem od zawsze, że ptasie odchody potrafią zrobić krzywdę lakierowi, ale nie myślałem że tak szybko i tak mocno go uszkadzają... Jedyny powód, jakim się przed sobą usprawiedliwiam to fakt, że byłem przykuty do łóżka i dlatego w porę nie zareagowałem.

 

Tym sposobem czas na smarowanie straciłem na walkę z odchodami, w dodatku bezskutecznie... Szkoda gadać :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny warszawski 'detailingowy' GARAGE :zly::zly: Hologramy na całym Passacie... Może będzie dzisiaj na spocie, to sobie pocykamy fotki pod ledem/ brinkmannem itd jeśli ktoś przypadkiem będzie miał w bagażniku.

Może się czepiam, ale jeśli coś sie reklamuje hasłami auto spa i detailing, to chociaż umyć samochód potrafi. Może jestem ślepy i widziałem tylko jedno wiadro, może się nie znam i stara rękawica Megs'a jest lepsza od wiszącej obok Car Pro, tak samo jak lepiej jest wycierać szorując fluffym po lakierze, zamiast go przykładać, może przesadzam i ściągaczka w cale nie zniszczy listew z Piano Black przy szybach... Nigdy więcej :thumbdown:

 

Jeszcze twierdzili, że to w cale nie hologram, później przyznali, że może lekki.

Nie wspomnę o leżącej maszynie na dachu brudnego 350z, w którym oklejali szyby :wallbash:

 

Faktycznie bylo widac hologramy. Rozumiem Twoja frustracje ale moze warto by bylo na wstepie powiedziec ze auto jest po detailingu o czym niestety nie wspomniales. Wtedy sytuacja wyglądałaby zupelnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny warszawski 'detailingowy' GARAGE :zly::zly: Hologramy na całym Passacie... Może będzie dzisiaj na spocie, to sobie pocykamy fotki pod ledem/ brinkmannem itd jeśli ktoś przypadkiem będzie miał w bagażniku.

Może się czepiam, ale jeśli coś sie reklamuje hasłami auto spa i detailing, to chociaż umyć samochód potrafi. Może jestem ślepy i widziałem tylko jedno wiadro, może się nie znam i stara rękawica Megs'a jest lepsza od wiszącej obok Car Pro, tak samo jak lepiej jest wycierać szorując fluffym po lakierze, zamiast go przykładać, może przesadzam i ściągaczka w cale nie zniszczy listew z Piano Black przy szybach... Nigdy więcej :thumbdown:

 

Jeszcze twierdzili, że to w cale nie hologram, później przyznali, że może lekki.

Nie wspomnę o leżącej maszynie na dachu brudnego 350z, w którym oklejali szyby :wallbash:

 

 

 

Faktycznie bylo widac hologramy. Rozumiem Twoja frustracje ale moze warto by bylo na wstepie powiedziec ze auto jest po detailingu o czym niestety nie wspomniales. Wtedy sytuacja wyglądałaby zupelnie inaczej.

 

 

:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziec ze auto jest po detailingu

Co z was za detailngowcy, że nie widzicie różnic między zadbany autem a takim "z ulicy"?

 

To trzeba mówić? Nie można szanowac klientów, tylko traktować swoją pracę "i tak nie zauważy"? To jest właśnie Polska, a raczej mentalność polaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bylo widac hologramy. Rozumiem Twoja frustracje ale moze warto by bylo na wstepie powiedziec ze auto jest po detailingu o czym niestety nie wspomniales. Wtedy sytuacja wyglądałaby zupelnie inaczej.

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Czyli jak przyjedzie ktoś "z ulicy" to będzie miał auto pełne hologramów.. Ale jak powiem, że jestem z forum to trochę się postaracie? Brak słów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak przyjedzie ktoś "z ulicy" to będzie miał auto pełne hologramów.. Ale jak powiem, że jestem z forum to trochę się postaracie? Brak słów..

Dokładnie to samo miałem napisać i popieram wypowiedź w 100%. To jest jakiś żart chyba... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z was za detailngowcy, że nie widzicie różnic między zadbany autem a takim "z ulicy"?

 

Ciekaw jestem czy Ty bys widzial. Pod taka warstwa brudu.... Watpie

 

Czyli jak przyjedzie ktoś "z ulicy" to będzie miał auto pełne hologramów.. Ale jak powiem, że jestem z forum to trochę się postaracie? Brak słów..

 

Nie chodzi o to czy z forum czy nie bo nie kazdy kto ma zrobione autko jest na forum. Niestety ilosc aut zrobionych jest tak mala ze nie jest to standardem. Dlatego warto wspomniec o tym na wstepie. W przypadku tego passata faktycznie bylo widac hologram ale nie byl on az tak straszny. Wystarczylo powiedziec ze samochod jest po detailingu i nie bylo by problemu a tak byl myty jak zwykle auto przedstawiciela handlowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAWRON, A jak myjecie "zwykle" auta? :P Co mnie kurzylo?????Zrobiłem format kompa i teraz nie mogę " dogadać " sie z drukarka :( a dokładnie ze skanerem . Mogę, drukować przez wifi a skaner milczy :dontknow: Przeinsatowalem wszystko dwa razy i nic.Po zakupie drukarki instalacja poszła bez żadnego problemu a teraz lipa. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAWRON, A jak myjecie "zwykle" auta? :P Co mnie kurzylo?????Zrobiłem format kompa i teraz nie mogę " dogadać " sie z drukarka :( a dokładnie ze skanerem . Mogę, drukować przez wifi a skaner milczy :dontknow: Przeinsatowalem wszystko dwa razy i nic.Po zakupie drukarki instalacja poszła bez żadnego problemu a teraz lipa. :/

Wprowadź adres IP drukarki do przeglądarki internetowej i z jej poziomu też można skanować jak masz hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, :good: Dokładnie.

Fakt, że była warstwa brudu i ciężko było przed spłukaniem ocenić stan lakieru. Ale mimo wszystko...

Tym bardziej, że bez problemu można wywnioskować z pytania jakiego qd używacie, jak wosk się trzyma, pogadaliśmy sobie trochę o powłokach na szybę itd. że jakoś staram się dbać o auto.

 

Tyle dobrze, że i tak przed kwarcem będzie korekta z PF2500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz troche racji ale nie calkiem. Kilka razy spotkalem sie z klientami ktorzy mieli wiedze ale auto mimo ze w miare zadbane to nadal nie po detailingu tak jak twoje. Zwykle jesli ktos ma zrobione auto mowi o tym na wstepie i jest zadowolony z wykonanej uslugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, będzie jakas grubsza zaprawka?.

GAWRON napisał/a:

 

Ciekaw jestem czy Ty bys widzial. Pod taka warstwa brudu.... Watpie

 

 

 

to przecież najpierw myje się auto dokładnie żeby zrobić inspekcję i stan lakieru przed robotą

_________________

A o co tutaj chodzi bo juz zgłupiałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.