Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

dzinkins, głowa do góry, reflektor cały. Zderzak i błotnik zmienisz, chyba halogen też i śmigasz dalej :)

Jeździć można, reflektor pewnie bym te zarysowania wyciągnął .........

 

Ale serwis i rozliczenie bezgotówkowe - ważne że to nie ///M :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzinkins, dobrze mówisz. Jak by to emka była to tylko :cry:

Ale do tego auta nie masz coś szczęścia to wypad na rybki i wjazd w rów i teraz to :)

Ale pocieszyć się można tym, że to tylko wół roboczy :P

 

No nie mam szczęścia bo wiesz już któryś pod domem i sąsiedzi klątwę rzucili :D:D:D

 

 

Ale do takich celów kupiony - wóz bojowy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, U mnie dzisiaj byłoby podobnie. Dobrze, że zadziałał pajęczy zmysł, refleks modliszki i cuda na kiju. Odjeżdżam sobie ze stacji, a że godziny szczytu to włączenie się du ruchu na puławskiej trochę zajmie... więc dojechałem, kierunek w prawo i czekam na lukę. Cały czas patrzę w lewo ( no bo co się po prawej może zmienić przez naście sekund :idea: ), o, wolne- no to 'jadziem'. Dobrze nie zdążyłem ruszyć jak się okazało, że jakiś 'bystry inaczej' jegomość postanowił ustawić się po prawej tak, że ni jak nie dam rady wyjechać na prawy pas. W ostatnim momencie wyhamowałem... A jełop jeszcze pyskuje :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jazda po Warszawie jest strasznie uciążliwa. Z której strony nie pojedziesz to jakieś roboty. Północ ma budowę mostu, południe, węzeł Łopuszańska + łącznik autostradowy, wschód - węzeł Marsa, no i nasz ukochana Praga. Nie dość, że budują stadion i trasę toruńską to jeszcze zamknęli Czterech Śpiących. Moja żonka pracuje przy Ząbkowskiej, oj ile tam już szkła leży :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Ciągu 10 min dzisiaj dwie stłuczki mijałem, w tym jedna z udziałem motoru...

Z drugiej strony, za jakiś czas będziemy jeździć po ludzkich drogach, o ile ich zaraz nie rozkopią, nie dadzą 50 na trzypasmówce, a progi zwalniające będzie w stanie przejechać normalny samochód. Do mnie po 3 dniach jazdy niżej zawieszonym samochodem dotarło jak dobrze zrobiłem, że odpuściłem sobie pikny, zglebowany bolid na 19'' i oponie 255/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś gamoń uderzył swoim drzwiami w moje na parkingu:( Rysa akurat na przetłoczeniu na drzwiach :( Może i mało widoczna ale jednak boli :( Ciekawe czy ten kto to zrobił byłby tak samo szczęśliwy gdyby na jego samochodzie pojawiło się coś takiego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I warto tak dbac?
parę stron wczesniej jest historia mojego auta jak stało na parkingu zaparkowane i stoczył się na nie bus bo koleś ręcznego nie zaciągnął, marzenie o niebitym aucie i nie malowanym legło w gruzach dokładnie w 3 minuty....ehhhh Polska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, aż takiej biedy nie ma abym nie dał temu sam rady ;) , na plastik po raz pierwszy spróbuję patent z opalarką, a zderzak to mały pikuś.

 

[ Dodano: 28 Październik 2011, 10:05 ]

SJake, to jest zderzak po lifcie ale bez halo ;) a o co z tym "dorezac" :dontknow: - no dobra, wujek google pomógł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez pomocy wujka się nie obyło :mrgreen:

Tragedii nie ma, z części lakierowanej na pewno po papierku zejdzie bo widać, że nie głęboko, a z plastikiem to uważaj, żeby go nie przegrzeć. Ja na początek probówał bym to dobrze wymyć czy wygładzić (z frędzli). Ale widzę, że wgniotka też jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.