Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na razie zakręciłem na szybko po jednym wkręcie, a później pobawię się w nity. Ojcu zwinęli przedwczoraj jedną, a dzisiaj drugą... Ogólnie kilkanaście aut... Teraz staruszek musi znów lecieć na Psolicje, przesiedzieć 1.5 godziny i dopiero po tym do WK. I 100 kilka zł w błoto przez jakiegoś idiotę.

Słyszałem, że jakieś tablice się walały, ale we wskazanym miejscu już ich nie było jak poszedłem sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zostałem sam :/ Moja po 3,5 latach związku stwierdziła,że nie jestem facetem z którym chcę spędzić całe swoje życie. Trzeba iść odwołać salę na weselę i zespół... :o tak sobie myślę, że 30 lat na karku, to jeszcze nie jest tak źle i jeszcze kogoś w życiu znajdę,więc nie ma się co łamać :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zostałem sam :/ Moja po 3,5 latach związku stwierdziła,że nie jestem facetem z którym chcę spędzić całe swoje życie. Trzeba iść odwołać salę na weselę i zespół... :o

 

Współczuje... :(

 

tak sobie myślę, że 30 lat na karku, to jeszcze nie jest tak źle i jeszcze kogoś w życiu znajdę,więc nie ma się co łamać :|

 

Z tym panocku macie racje,tylko po 3,5 roku może wydawać się to dziwne.Aczkolwiek może się okazać że jeszcze dobrze się zabawisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoje sobie kulturalnie w korku a tu nagle pan w czarnym audi S8 na blachach BY (białorus jakby ktos nie wiedział) wlacza awaryjne i zaczyna bawic się nawigacja czy tam kompem pokładowym blokując jeszcze bardziej cały pas. Wsumie widziałem pare filmów z ruskich dróg wiec mnie to zabardzo nie ździwiło, dobrze ze nie wyszedł tłuc po ryju tych co trąbili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżepetto, jedyne co może Cię martwić w takiej sytuacji to ewentualne zadatki które mogły przepaść ;)

 

Lepiej jak teraz odeszła niż miałaby po ślubie walić Cię w rogi...

Spoko, znajdziesz lepszą... ;)

A teraz korzystaj ;)

 

 

Jak w refrenie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę wygrać w Lotto

 

bo zabierasz się od d**y strony, tu trzeba pójść mocniej... :-]

 

p9180079.jpg

 

I teraz tak: wieczorkiem delikatnie, coby jutro być na chodzie i od rana lecimy:

 

1. T&T Zaborowski Puławska, tylko nie wiem czy Black Edition, czy Track Pack, ale dziś wieczorkiem doczytam na autokracie co i jak...

2. Potem szybko na Wolę, do Lipskiego, zamówić kit RS 500 do Focusa

3. Wracająć Szewczyk Radzymińska - specjal order dla Ciebie na Scirocco R - maksymalny upas...fotele motorsport, navi za 15 koła, fela z dna cennika itd...

4. Na weekend załatwiam lawetę, znaczy lorę, prawko CE mam i na "Szwancarje" po pare staroci... :evil:

 

Dobry plan? :-] Czy jakieś poprawki zalecasz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz tak: wieczorkiem delikatnie, coby jutro być na chodzie i od rana lecimy:

 

1. T&T Zaborowski Puławska, tylko nie wiem czy Black Edition, czy Track Pack, ale dziś wieczorkiem doczytam na autokracie co i jak...

2. Potem szybko na Wolę, do Lipskiego, zamówić kit RS 500 do Focusa

3. Wracająć Szewczyk Radzymińska - specjal order dla Ciebie na Scirocco R - maksymalny upas...fotele motorsport, navi za 15 koła, fela z dna cennika itd...

4. Na weekend załatwiam lawetę, znaczy lorę, prawko CE mam i na "Szwancarje" po pare staroci...

 

Dobry plan? Czy jakieś poprawki zalecasz?

 

Cholera, to za trójkę tyle płacą? :D

 

A tak poważnie to Panowie, nie grajcie, szkoda kasy... bo ja dziś wygrywam :| chociaż na co mi te 20 baniek :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłe Lotto nic powyżej 24 zł nigdy nie wygrałem :lol: Raz ustrzeliłem chyba 160 czy 180 w Totomixa i teraz mam dobrą passę w Kaskady, obstawiam za 10 zł, wygrywam 8 zł i 2 zł i tak w kółko :mrgreen:

 

Ogólnie ze mną można chodzić do kolektury, wszystkie pechowe losy pościągam, a za mną spokojnie można coś ustrzelić. Już zaczynam kombinować, że będę grał na chybił trafił, a potem resztę cyfr wrzucał w system i może się coś uda :o

 

IMG_1908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.