Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nogi mi w d*pę włażą, po odchamianiu skody (ZNOWU)

 

I jeszcze jak wracałem oddać samochód to jakiś debil przejechał obok i caaaaaaluteńki bok ochlapał, ale Tymon jest opanowany...

 

 

...naciupałem mu na światłach, otwierając drzwi, żeby szyba (której nie zachlapał) od uszczelek się nie zamoczyła, potem na pobliski bezdotyk, płukanie boku i fluffy (miałem ze sobą).

 

W przyszłym tygodniu pranie skody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiła rekord.

Ja w zeszłym roku 186/70... Myślałem, że chce się passek ze mną ścigać. Na szczęście to nie byli młodzi policjanci i skończyło się na pogaduchach 100zł i 1pkt :-]

 

Żeby nie było zaraz że wariat czy coś, droga dwupasmowa, godziny nocne i ograniczenie wstawione przez to, że ktoś wymyślił wstawić tam atrapę fotoradaru ;)

 

Uważam, że pisanie że dostało się niszy mandat jest trochę nie na miejscu, bo przez takie coś nic potem nie da się załatwić, udało ci się twoje szczęście, ale raczej dalej nie powinieneś tego mówić.

 

 

PS. Takie chwalenie się kto, gdzie i jak dużo... paanowie, poziom taki sam jak 'ile wypiłeeem...'. Dziecinada, czyż nie? :o

też tak uważam

 

Nazwisk, miejsca, rejestracji nie podałem, więc w czym problem? :idea:

Chwalenie się mandatami też można by było uznać za dziecinadę, ale to taki temat. Dostałem kiedyś mandat i to mnie wkurzyło, więc może pasować do tematu. Dorosłem, spędziłem sporo czasu za granicą i nauczyłem się jeździć zgodnie z przepisami :) Nawyk złapałem jak na zachodzie, że jak jest 50 to jedziemy 50 z małym marginesem błędu.

 

A wracając do głównego tematu - wkurzyła mnie mentalność kierowców na tej drodze co dziś. Jest korek, bo każdy musi zatrzymać się, zrobić fotkę bo była stłuczka... Tak jak pisałem wcześniej, 2 pasy i wszyscy cisną lewym, żeby się wcisnąć jak najbardziej z przodu. Rozumiem, dziś był piątek - zaczynamy weekend. Ale to co dziś widziałem, przegina wszystko. Jadą nawet pasem awaryjnym, żeby się z przodu wcisnąć a potem zatrzymać się przed stłuczką i zrobić :shock:

 

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwisk, miejsca, rejestracji nie podałem, więc w czym problem? :idea:

 

Tu masz rację, ja napisałem co twierdzę o takim mówieniu, tu mogłeś nie powiedzieć a znam takich co powiedzą nazwisko itd. A to dopiero jest skrajna głupota, wiem jak potem takie głupie gadanie jest odbierane przez policjantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem sobie dzisiaj jak co roku na grzybki w tajne miejsce, postawiłem auto na skraju łąki przy lesie i dałem nura w krzaki...

Wracam i co widzę? - stadko ok 15 sztuk różnego rodzaju bydła - krowy, cielaki, źrebaki... , a samochodzik cały upier***ony w ślinie, dodkowo porysowany szprzączkami, kółkami, karbińczykami, którymi przyozdobione były ocierające się pyski. :shock::cry::(

 

Udało się uchować samochód pod blokiem, na marketowych parkingach - to nie, dopadnie cię pier***** bydło na odludziu w lesie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakimś lusso

W poprzednich latach jak miałem wysmarowany jakimś Carbonem, to nawet nie chciały podejść :o

Obecnie na lakierze jest mniej plebejski wosk, więc moja historia powinna być dla wszystkich przestrogą i trafić do wątku - ''Dlaczego nie warto kupować wyższej półki'' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.