Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja jak saper, mogę się pomylić tylko raz na 5 lat :mrgreen:

 

A reaktywacja ?

 

U mnie na WPiA w takim razie mały hardcore, warunki aktywne możesz mieć 2, z czego max 1 z jednej sesji. Nie możesz drugi raz wziąć warunku z tego samego, wtedy out. A warunek zdrożał i kosztuje 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam od wczoraj na kuriera... Status przesyłki wczoraj "w doręczeniu" więc myślę spoko, pewnie będzie.... no ale cisza, dzisiaj patrzę a status "Nieudana próba doręczenia 5.08.2012 14:08 " - Awizo :wallbash: O tej wszyscy byli w domu więc nie ma szans żeby nie słyszeć że dzwonił... Awizo też brak :zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A reaktywacja ?

 

 

 

Jedyna opcja u mnie to zerówka/pierwszy termin, potem poprawka. Nie uda się, to jeden warunek na 5 lat i zdajesz egzamin za rok. Nie uda się kolejny raz z tego, lub z jakiegokolwiek innego przedmiotu , zostaje jeszcze powtórka roku, też jedna a potem - bye bye :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minister edukacji na to powie: w Polsce, to edukacja jest za darmo!

A jak ktoś nie chce płacić za warunki, to studia sa dobrowolne, nie każdy musi być od razu magister - powiedział by ten sam minister, pewnie profesur ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minister edukacji na to powie: w Polsce, to edukacja jest za darmo!

A jak ktoś nie chce płacić za warunki, to studia sa dobrowolne, nie każdy musi być od razu magister - powiedział by ten sam minister, pewnie profesur ;)

 

będziesz się uczył to nie będziesz miał warunków, proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na światłach kobita w Audi A1 zaczęła czegoś szukać i auto zaczęło jechać do tyłu na mnie, prędkość prawie żadna, trąbiłem a ta babka nic, jej auto oparło się o moją Fabkę. Efekt? ona miała delikatnie zarysowany zdeżak z tyłu, a ja w tym miejscu mam ramkę tablicy rejestracyjnej i luzik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soll, u mnie podobna sytuacja... też koleś za czymś gmerał... Wypadł mi na łuku bez widoczności prawie na środku drogi... zerknąłem kontem oka i zobaczyłem że nie patrzy na drogę tylko w stronę fotela pasażera... Szybki manewr i poleciałem po trawie na poboczu...

 

Natomiast rano jadąc do miasta miałem otwartą szybę... i jakiś idiota wyrzucił peta, który wpadł do środka... Zagotowało mnie, zerknąłem tylko czy silnik dogrzany i ogień. 5 sekund później byłem obok i zacząłem resocjalizację pasażera, który wyrzucił przez okno tego papierosa... Niestety przy prędkości powyżej 100km/h ciężko było ich zatrzymać na ruchliwej zakopiance, a momentalnie się schowali za mnie w sznurze aut... Jechałem długo prawym pasem licząc że mnie wyprzedzą i pojadę za nimi... ale gdzieś przepadli :dontknow: Jakby to była jakaś mało ruchliwa droga, to bym nauczył tego idiotę, że jak pali w samochodzie to niech zacznie używać popielniczki... Pet wpadł jeszcze żarząc się, ale siadł na dywaniku i nie zrobił szkód... W sumie szkoda że go wyrzuciłem - mogłem im go wrzucić do auta, jakby otworzyli szybę... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier...według statusu przesyła dostarczona wczoraj o 12:44. Cały dzień ktoś w domu,ale oczywiście przesyłki brak. W środku 6 litrów oleju i płukanka do silnika :-] i pocieszająca informacja "Odział w Pile skontaktuje się z panem w ciągu paru godzin, po ustaleniu miejsca zostawienia paczki" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.