Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nooo ja z tego co zaobserwowałem u siebie to też jest na nie z FK. :thumbdown: Tak zachwalany,nawet podobno miał byc "prawie" tak jak colli 476,a tu dupa... Przy takim samym traktowaniu jak colli znacznie krócej się trzyma i nie kropelkował mi tak fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zarzucam błąd przy aplikacji.

U mnie FK1000p wytrzymał 6 miesięcy :shock: i do momentu aż go ściągnąłem wyraźnie zrzucał wodę z lakieru, kropelkowanie mega słabe ale sheeting na dobrym poziomie :good:

Mało tego, woskowanie miało miesce na początku grudnia (ciepła hala) i trzymał przez całą norweską zimę, :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ja nie wiem co się dzieje, trzęsie się chyba cały świat i wszystko zaczyna stawać na głowie, jedni co uważali że wosk i nic innego, kładą dziś kwarce, a może jutro diamentowa ochrona pójdzie :mrgreen:, kolejny szok, jest że po myciu ręcznym zostają jednak holosy swirle i inne stwory, a gdzie parę osób się zarzekało że coś takiego, przy odpowiedniej rękawicy i dobrym ręczniku do wycierania, jest to nie realne, a teraz piszą że wosk który miał być ponad 3 miesiące lub nawet pół roku trzymać a tu nawet miesiące nie wytrzymuje, chyba trzeba tu pogromców detailingowych mitów, bo myślę że trochę się ich nazbierało... jeszcze brakuje takiej sensacji w której żółw wytrzyma pół roku na aucie :lol:

 

 

to takie małe przemyślenia po ostatnich wydarzeniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzęsie się chyba cały świat i wszystko zaczyna stawać na głowie

 

jmajka baaardzo trafna wypowiedź :-]:good: niby taki lekki marazm w PSB i ogólnie, ja sądzę, że chyba wielu z Nas się już... hmm... "nie chce", ale trzeba przyznać, że faktycznie dzieją się ciekawe rzeczy... :-]:D:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z czym da się żyć ;)
u

 

tu nasuwa mi tylko jedno "panie premierze jak żyć z holosami"

 

jeszcze brakuje takiej sensacji w której żółw wytrzyma pół roku na aucie :lol:
bo tyle potrafi wytrzymać i to nie są żarty 8-)

 

to czemu nikt tego nie pisał 2-3 lata temu, to bym nie wydał tyle kasy, na te wszystkie woski, wiem już temat tanich i drogich wosków jest, więc nie będę poruszał go bo był, ale tu chyba jest odpowiedz gdzie powinno się kończyć o zarazem zaczynać przygodę z woskami ? :D

 

 

trzęsie się chyba cały świat i wszystko zaczyna stawać na głowie

 

jmajka baaardzo trafna wypowiedź :-]:good: niby taki lekki marazm w PSB i ogólnie, ja sądzę, że chyba wielu z Nas się już... hmm... "nie chce", ale trzeba przyznać, że faktycznie dzieją się ciekawe rzeczy... :-]:D:evil:

 

 

faktycznie w pewnym momencie dochodzi się, to takich przemyśleń po co to wszystko, jak można pójść na skróty, efekt podobny, a o ile lżej na duszy.

 

której żółw wytrzyma pół roku na aucie

 

Prosze podac koledze link.

jak jest to podawać, z mojej strony to był tak gra słowna, w której jak większości wie, że dawniej sporo osób pisało że te produkty są raczej słabe, a inne dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały fun detailingu to odkrywanie tego wszystkiego na swoim aucie, przekonanie się po jakimś czasie co jest potrzebne, co daje mi frajdę, a z czym da się żyć ;)

Tylko ile czlowiek jest w stanie osobiscie przerobic na swoim aucie (autach) :/

Do tego kiedys trzeba na to zarabiac, a doba ma tylko 24h

Latwiej uczyc sie na doswiadczeniach innych bo przy takiej ilosci chemii na rynku na testy zycia by braklo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radnego ? Od 20 lat dziadek ( ten po prawej ) ładuje taką kasę gminie, że miałbym wylany asfalt i stado murzynów do jego wachlowania latem, żeby się koleiny nie robiły.

 

Ale jak pójdziesz z gębą to oczywiście nie ma funduszy, ulica ślepa, bla bla bla. A to, że jest zakład produkcyjny, 9 domów i kilka działek nie ma już znaczenia :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, jak tam na all stars było?

 

Nawet fajnie ale bez szału :) Pewnie żeby poczuć "magię" zlotu trzeba by zostać na noc, było widać że na niektórych grawitacja już działała mocniej niż zwykle więc zabawa się dopiero zacznie teraz ;) powiedzmy że było w miarę, byłem z kumplem który był rok temu swoim autem to mówił że rok temu było duuuużo lepiej :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.