Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

patol, dobrze, dobrze, żeń się, dlaczego masz mieć lżej niż inni :lol:

Ja nie narzekam, moja Żona sama mi kupuje kosmetyki do auta i nie tylko, jest też i na odwrót... To kwestia zrozumienia i dogadania się, bo i na tym polega małżeństwo. Wszystko można jeśli dwoje ludzi potrafi się dogadać, a to podstaw do dobrego współżycia. :D

 

[ Dodano: 26 Październik 2011, 13:54 ]

Xeper, by wszystkim... kolesiom żyło się lepiej

Ostatni były wybory do Sejmu to można było porozmawiać przed decyzją oddania głosu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zabrzmiało patetycznie GUCIO-59. :P
W końcu jest demokracja... :D

 

Lepiej niech to na kogo ktoś głosował pozostanie tajemnica, jeszcze by wybuchła wojna na forum :kox:

 

Co do żon i narzeczonych - ja jestem w stanie narzeczeństwa i póki co, ukochana zezwalała na rozsądne zakupy w tej materii, ona już wie, że po każdej wypłacie muszę kupić coś do samochodu, dobrze, że ostatnio nie zaglądała do mojej szafki z kosmetykami bo zostałbym wdowcem, lub ona wdową, zależnie od tego co nastąpi pierwsze- jej zawał, czy moje odcięcie dopływu tlenu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yesfan, to po pierwsze. Po drugie skończyło się omamianie ludzi przed wyborami, już finał. Poza tym "prezesy" Orlenu i Lotosu łaskawie oznajmili, że tyle czasu wstrzymywali się z podwyżkami pomimo, że ropa była droga, że teraz muszą sobie to odbić, nawet jeśli cena za baryłkę idzie w dół. Tak jakby nikt nie wiedział, że wszystko w dzisiejszych czasach jest oparte na spekulacjach i oszustwie. I to jeszcze nie koniec podwyżek.

 

Pomijam już ciągłe powtarzanie w wiadomościach, że mamy najtańsze paliwo w Europie, rzygam już tym. 5,39zł za litr PB95 * 9litrów=48,51zł. Liczmy 50zł na 100km, kto to wytrzyma? Już teraz wydaję na paliwo 700zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz wydaję na paliwo 700zł miesięcznie

Sorry ale to trzeba zmienić auto mój pali niecałe 6L ON i *5,10zł = 30zł na 100 km :P

A mówią że diesle są bleeee :D twój wybór bo ja wydaję na miesiąc połowę tego co ty robiąc 1200 - 1300 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to trzeba zmienić auto mój pali niecałe 6L ON i *5,10zł = 30zł na 100 km :P

A mówią że diesle są bleeee :D twój wybór bo ja wydaję na miesiąc połowę tego co ty robiąc 1200 - 1300 km

No właśnie, a potem w Polsce jeżdżą same piździki 1.4 i 1.6, bo ten pali za dużo, tamten też itd. A jak masz 2.0 to już jest duży silnik :lol: Cena paliwa w stosunku do średnich zarobków jest zdecydowanie za wysoka dla tego co zarabia przeciętny Kowalski.

 

Ja akurat zdecydowałem się świadomie na duży silnik, ale chętnie na polskich ulicach zobaczyłbym więcej furek 2.5l+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ropa po 5.40 zł. Dlaczego? Ani kurs dolara, ani cena baryłki ropy nie są rekordowe, a ceny na stacjach tak. Jakaś zmowa przed 1 listopada?

 

masakra... dlatego ja postawilem auto przed blok i nie ruszam go... juz mnie wkurzaja z tymi cenami... trudno niech stoi :/

 

raz na tydzień do dziewczyny pojade i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, jakie 5,10? Oblicz podstawiając 5,40.

no dobra niech Ci będzie skoro jesteś taki obliczony

6L*5,40zł = 32,40 :P

 

Tu masz moje spalanie z zeszłego roku bo teraz już mi się teraz nie chce dopisywać :P

http://www.motostat.pl/vehicle-stats/19954

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy jezdzicie tymi dieslami... ja nie zamulam, ani tez go ciagle nie katuje, ale jezdze tak, żeby mi kierownice turbiny nie staneły (czyli średniawka, czasem przycisne)... auto jest po programie... seria to bylo 110 KM... pompa VP.. spalanie np na trasie na woodstock i spowrotem z bagiem na dach i 4-5 osob to bylo 7,5 l :o

 

a tak na codzien mam gdzies z 7,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.