Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

piotrek305, nie no tym mam zamiar pojeździć do końca edukacji ;) może wystarczy po prostu karte naprawić za 50zł. ale mama mi ciągle wypomina, że przy każdej zmianie auta trzeba zapłacić za przerejestrowanie jak mówie, że kupie za tyle za ile bym to sprzedał :D

u mnie z elektroniki to w sumie tylko z tą kartą są teraz cyrki i sterownik od klimatyzacji mam do wymiany, bo wariuje. czasami sie pojawia błąd elektroniki, ale wszystko działa jak należy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nowa myjnia reczna w Lublinie BIP, oferuja odsiwezanie lakieru, korekte, powloki roczna i 3 letnia no w sumie full sztos international allways auto detailing super hyper profesional work. Pojechalem w ramach sprawdzenia umycia auta. Opsikali z recznego oprysku tajemnym srodkiem, karcher, znowu ten sam srodek, rekawice z wiadra i poszedl mieli zamiar w ten sposob umyc caly samochod, za pozno sie domyslilem i zdazyli spaskudzic maske, ktora byla idealnie przygotowana pod exo :wallbash::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, nie no tym mam zamiar pojeździć do końca edukacji ;) może wystarczy po prostu karte naprawić za 50zł. ale mama mi ciągle wypomina, że przy każdej zmianie auta trzeba zapłacić za przerejestrowanie jak mówie, że kupie za tyle za ile bym to sprzedał :D

u mnie z elektroniki to w sumie tylko z tą kartą są teraz cyrki i sterownik od klimatyzacji mam do wymiany, bo wariuje. czasami sie pojawia błąd elektroniki, ale wszystko działa jak należy :o

 

w megance ( II/II ) wymieniałem moduł klimatronika, poszło bez niespodzianek :)

 

za to teraz wkurza mnie klima, napełniona po zimie - wytrzymała dwa miesiące :/

 

no to kolega usunął nieszczelności i napełnił jeszcze raz ... niby chłodzi ale jak jadę w dłuższą trasę, tak mniej więcej po 30min jazdy robi się zauważalnie cieplej, chwila postoju i znowu chłodzi ok :idea:

 

jakby tego było mało w sobotę byłem w trasie, klima zaczęła słabo chłodzić - zacząłem przestawiać nawiewy itp. i nie zauważyłem, że stoją miśki :mrgreen:

 

no i na 90 miałem 123km/h ...

 

trzeba zapłacić mandacik i znowu z klimą jechać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzaja patafiany którzy wracają z nad morza i w mojej wioseczce gdzie jest postawiony jak wół znak D-40 "strefa zamieszkała" nie ma żadnego który się do niego stosuje !!!! :zly::zly::zly: zapindalaja aż się kurzy ...

Dodam ze wszystkie dzieciaki smigaja po drodze na rowerach, rolkach itp.

Niektóre barany jeszcze trąbia ... :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzaja patafiany którzy wracają z nad morza i w mojej wioseczce gdzie jest postawiony jak wół znak D-40 "strefa zamieszkała" nie ma żadnego który się do niego stosuje !!!! :zly::zly::zly: zapindalaja aż się kurzy ...

Dodam ze wszystkie dzieciaki smigaja po drodze na rowerach, rolkach itp.

Niektóre barany jeszcze trąbia ... :wallbash::wallbash:

wracałem wczoraj z nad morza S7 ale nocą to raczej mało komu zagrażałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.