Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale szczerze współczuję stania w tych korkach, przez kilka miesięcy jak nie dłużej

to samo jest w Częstochowie,wzięli się za remont mostu na tranzytówce przez Cze-wę,z trzech pasów zrobili jeden-w obie strony-przewidywane zakonczenie-sierpień...przyszłego roku...więc jeżeli ktoś planuje przejazd północ-południe i odwrotnie,to szczerze radzę omijać,lub tylko nocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze współczuję stania w tych korkach, przez kilka miesięcy jak nie dłużej

to samo jest w Częstochowie,wzięli się za remont mostu na tranzytówce przez Cze-wę,z trzech pasów zrobili jeden-w obie strony-przewidywane zakonczenie-sierpień...przyszłego roku...więc jeżeli ktoś planuje przejazd północ-południe i odwrotnie,to szczerze radze omijać,lub tylko nocą

 

Stałem niedawno chyba na tej zwężce, nic przyjemnego :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę, że omijam Stolycę i jadę tylko do szwagra co którąś sobotę ;)

 

A tak z ciekawostek, w okolicy moich rodziców w kwietniu rozpoczął się remont drogi/budowa obwodnicy Końskich - planowany termin zakończenia inwestycji to coś koło września 2013... Jak im się uda do wiosny 2014 to będzie dobrze moim zdaniem, bo jest niezły roz..ol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawostek, w okolicy moich rodziców w kwietniu rozpoczął się remont drogi/budowa obwodnicy Końskich - planowany termin zakończenia inwestycji to coś koło września 2013... Jak im się uda do wiosny 2014 to będzie dobrze moim zdaniem, bo jest niezły roz..ol.

 

Potwierdzam... zanim zrobią obwodnicę i drogę na Sielpię to nic nie zostanie z objazdu który teraz wyznaczyli, robią się takie koleiny że wyrywa kierownice z rąk, a było znośnie...

 

P.S. daj znać jak będziesz w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam... zanim zrobią obwodnicę i drogę na Sielpię to nic nie zostanie z objazdu który teraz wyznaczyli, robią się takie koleiny że wyrywa kierownice z rąk, a było znośnie...

Do tego ja mam całkiem szorokie kółka to już całkiem lipa. :wallbash:

 

DDominikk, będę na weekend, napisz PW z jakimiś namiarami :) Może przejeżdżam gdzieś obok Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie dziś wku****? Fura odebrana 2tyg temu od magika lakiernika, ktoś ladnie mi przywalił drzwiami w Biskupcu :zly: , oczywiście winnego nie ma, moze uda się coś z OC pociągnąć

imag0241h.jpg

 

Pare kilometrów dalej złapali mnie za prędkość.ledwie co sie jakaś wiocha zaczęła,za zakrętem zjazd z górki,zacząłem hamować i już mnie haltują....ale chociaż spuścili do 100 zł mandatu

 

Także gorszego dnia dawno nie miałem :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, True, true :good: Szlag mnie trafia jak jedzie taki nowobogacki, gada przez telefon i oczywiście na drodze jest najważniejszy a wszyscy muszą na niego uważać bo nie używa wtedy kierunków i często wykonuje różne, nieprzewidywalne manewry. No ale lans musi być z komórką przy uchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.