Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Więcej będzie wiadomo jak zaczną rozbierać, bo możliwe ze skrzynia biegów i podłużnica dostała + cos jeszcze z zawieszenia :/

 

to nie lepiej było zrobić oględziny w zaprzyjaźnionym warsztacie, gdzie by skrupulatnie rozebrali samochód przy rzeczoznawcy i mieć dodatkowe oględziny z głowy, a ta kto tylko wydłużasz nie potrzebnie procedury, które i tak są długi. A tak przy okazji to sądzę że na oryginalnych częściach, przy stawkach 90/90, to około 7-8 tys powiń wypłacić, choć pewnie zaproponują pierwszą kwotę około 3 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmajka, oględziny były w zakładzie znajomego, ale po godzinach pracy. Więc dlatego będą dodatkowe. Domyślam się, że z kwotą będzie tak jak napisałeś, ale im nie popuszczę. Cena nowej felgi w ASO to prawie 2tyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej siostra prawdopodobnie zaliczyła "wpadkę",a że miała być świadkową na naszym ślubie 15.06.2013, więc słyszę : " nikt inny nie może być moją świadkową, tylko moja siostra. Przekładamy datę ślubu" :wallbash: Ja pie%$#, nalatałem się za salą weselną, załatwiony zespół, a co najważniejsze...przez tydzień chodziłem na nauki przedmałżeńskie :-] ,a tu takie rzeczy. Przełożymy, to znowu coś będzie,więc pierdziele i nie chcę brać już żadnego ślubu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżepetto, ale ciążą trwa 9 miesięcy więc w czym problem :dontknow:

 

i jak po "naukach" ??? bo jak mi się przypomina to normalnie scyzoryk się otwiera...

 

Wiesz jak to jest z dziewuchami...z brzuchem nie pójdzie, świeżo po porodzie nie pójdzie. Zresztą najpierw,to ona musi tą ciąże potwierdzić, bo w chwili obecnej to siedzią z moją na telefonie i ryczą do siebie.

 

"Nauki"... :o znam lepsze sposoby na spędzenie popołudnia. Nie jestem jakiś "antykościelny",ale jak dla mnie to nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Na początek rozmowy o "obserwacji śluzu",więc już czułem,że będzie dobrze. Później było coś w stylu "nie kłóćcie się ze sobą, rozmawiajcie",a na koniec przez 2,5 godziny rozmowa o zależności mężczyzna-kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżepetto, rozmowa "o obserwacji śluzu" tego nie da się zapomnieć ;) no i najlepsze na koniec... partnerka jest gotowa do aktu prokreacji w chwili gdy podnoszą sie jej włosy łonowe.. :lol: a ciekawe na co się czeka jak partnerka jest wydepilowana ?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nauki"... :o znam lepsze sposoby na spędzenie popołudnia. Nie jestem jakiś "antykościelny",ale jak dla mnie to nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Na początek rozmowy o "obserwacji śluzu",więc już czułem,że będzie dobrze. Później było coś w stylu "nie kłóćcie się ze sobą, rozmawiajcie",a na koniec przez 2,5 godziny rozmowa o zależności mężczyzna-kobieta.

O Jezza! Jak dobrze, że mam w rodzinie księdza i na zbliżający się 1 września mój ślub "odbyliśmy" nauki u niego (udało się w ostatniej chwili zanim przeszedł na emeryturę). :D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pigułka "po" albo wycieczka do Czech - 400euro i zwyczajna usługa szpitalna z rachunkiem, w krajach rozwiniętych nie jest to nic nadzwyczajnego, codzienność.

U nas tylko robi się z tego jakąś rozdmuchaną bańkę, zwłaszcza przez masy, kler i jego zastępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.