Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dżepetto, Zrób jej posłanie na tylnej kanapie, szepcząc "Śpij królewno..." ... na tych dołach. :mrgreen:
Moja na bank musi iść do tyłu, bo jak zacznie marudzić,że ją CB między fotelami uwiera, to będzie foch. Jak usiądzie z przodu, to będzie gadała mi nad uchem do swojej siostry z tyłu, więc nie będę mógł spokojnie jechać. Posadziłbym z przodu przyszłego szwagra,ale to świeżo upieczony policjant, a wolę żeby mi na palcach nie wyliczał punktów karnych( bo po co mam się niepotrzebnie wku...ć), więc jedyne rozwiązanie posadzić cała trójkę z tyłu :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżepetto, Zrób jej posłanie na tylnej kanapie, szepcząc "Śpij królewno..." ... na tych dołach. :mrgreen:
Moja na bank musi iść do tyłu, bo jak zacznie marudzić,że ją CB między fotelami uwiera, to będzie foch. Jak usiądzie z przodu, to będzie gadała mi nad uchem do swojej siostry z tyłu, więc nie będę mógł spokojnie jechać. Posadziłbym z przodu przyszłego szwagra,ale to świeżo upieczony policjant, a wolę żeby mi na palcach nie wyliczał punktów karnych( bo po co mam się niepotrzebnie wku...ć), więc jedyne rozwiązanie posadzić cała trójkę z tyłu :o

 

o cholera... a bagażnik masz duży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadziłbym z przodu przyszłego szwagra,ale to świeżo upieczony policjant, a wolę żeby mi na palcach nie wyliczał punktów karnych( bo po co mam się niepotrzebnie wku...ć)

To się dogada z kolegami po fachu w razie kontroli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rickson, jedna minuta filmu w 1080 to około 100Mb.

3 minuty to 300Mb wiec nie ma tragedii.

Chyba najlepiej będzie się prezentować film.mkv ,kodowany w h.264 w rozdzielczości 1080p/720p. Przykładowo BRRip.mkv z 720p-MHD 1280*720/16:9/23.976 fps ,może ważyć 700MB ,jakość jest naprawdę wyśmienita.

 

Pytanie jest zasadnicze czym kodowałeś.

 

Obecnie standard kodowania H.264/AVC wykorzystywany jest do transmisji telewizji wysokiej rozdzielczości w wielu cyfrowych platformach satelitarnych,

żrodło:http://pl.wikipedia.org/wiki/H.264/MPEG-4_AVC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paaanie ja kompletnie zielony jestem w tych sprawach.

Film jest w formacie .mts, taki zrzuciłem z aparatu. Filmk trwa dwie i pól minuty(myslałem że dużo mniej), sprawdziłem jak go przekonwertowałem, jednak jakość po konwersji to :thumbdown: . Nie znam się na tym i wyszła padaka

Na youtbe jest ponad 40%, akurat oglądam film więc nie ma ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paaanie ja kompletnie zielony jestem w tych sprawach.

Film jest w formacie .mts, taki zrzuciłem z aparatu. Filmk trwa dwie i pól minuty(myslałem że dużo mniej), sprawdziłem jak go przekonwertowałem, jednak jakość po konwersji to :thumbdown: . Nie znam się na tym i wyszła padaka

Na youtbe jest ponad 40%, akurat oglądam film więc nie ma ciśnienia.

Masz rozszerzenie mts czyli AVCHD:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Advanced_V ... Definition

Nie dziwie się że komp wysiada.

Przekonwertuj jak pisałem wcześniej, tu nie ma tak że wrzucisz film na YT tak jak jest i wszystko będzie ok 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.