Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dunga, Ok, ale siedziałem cały dzień w domu. Pan kurier nie zadzwonił ani nic. Koło 18 sprawdzam lokalizację paczki a tam " Nieudana próba doręczenia przesyłki". Na infolinii dali mi numer do kuriera. Zadzwoniłem powiedziałem, że nawet nie próbowała doręczyć, a ten mi jeszcze kit wciska. Kosmetyki były mi potrzebne, bo w sobotę było :ad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta w serwisie , mówie jak krowie pod żadnym pozorem nie myjcie auta. Pracownik po 10 min wychodzi pyta się czy myć bo właściciele DSów sobie różnie życzą . Odpowiadam ponownie żeby go nie myli. Dwie godziny czekania na auto (miała być godzina) i słysze teskt : Przepraszam bardzo ale pracownik się pospieszył i umył :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyło, że nasi ukochani drogowcy dzisiaj po drodze którą przejeżdzam do pracy łatali dziury lejąc lepikiem i sypiąc jakimiś czarnymi kamykami po tym. Oczywiście objechać się tego nie da. Auto oblepione całe tym g... w szczególności koła i ranty felg :wallbash: Kiedy będzie można normalnie przejechać żeby nie dostawać szału? Chyba się nie zdarzył jeszcze ani jeden dzień w tym roku, żebym po czystym asfalcie bez łat, lepiku, gnoju z budowy autostrad mógł przejechać. Dzień świstaka normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matherr, jadąc ostatnio do Kościerzyny wpadłem w takie łaty. Te kamyczki przy "pewnej" prędkości bardzo sprawnie poradziły sobie z wypiaskowaniem progów. Dodatkowo maskę pocałowało kilkadziesiąt kamyczków wymiecionych z TIRa jadącego w przeciwnym kierunku.

 

Oczywiście malowanie pasów drogowych przez Kaszubów na ostrym zakręcie bez uprzedniego poinformowania o tym kierowców też bardzo ciekawe, lubię tak wpaść na drogowców przy ciekawej prędkości i oglądać ich przerażone niewinne twarze.

Późniejsze usuwanie farby z felg, nadkoli również okazuje się być zajęciem przyjemnym i dającym dużo frajdy. :|

 

 

O "night riderach" czyli rowerzystach którzy po zmierzchu jeżdżą bez chociażby najmniejszego odblasku o takich ekstrawagancjach jak kamizelka czy światła nie wspomnę.

 

Po prostu dziki zachód. Selekcja naturalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można normalnie przejechać żeby nie dostawać szału?

Miałem na ten temat dyskusję na innym forum i wyszło na to, ze w zimę się nie jeździ, bo sól zżera, w lato nie bo albo smoła albo promienie UV i w końcu kolega napisał: "Jak jeździć panie Premierze, no jak?" - to tak dla rozluźnienia sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy nie oglądam telewizji, wiadomości we wszystkich mediach omijam szerokim łukiem, nie słyszę już o upuszczonych 'Madziach' i topionych 'Szymusiach', dłubiących sobie oczy kretynach z ulicy Wiejskiej czy biednej rodzinie Państwa Nowaków z Pcimia Dolnego i ich tuzinie biednych dzieci. Stwierdziłem po prostu, że sam mam za dużo na głowie żeby dodatkowo czymś takim się dobijać z rana czy wieczora.

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.